Старт системи e-Health в Україні: зареєструвалися перші медзаклади

Теми:
Міністерство охорони здоров'я у пілотному режимі запустило систему eHealth. Це система, яка призначена полегшити вибір медичних послуг для пацієнтів та облік даних для лікарів. Вже зареєструвалися перші медустанови невідкладної допомоги у Києві, Черкасах та Дніпрі.

Долучитись до  системи можна у різний спосіб. Наприклад, перші приєднані медичні заклади використовували онлайн і десктоп системи, що інтерувалися в систему eHealth. Серед них:

- Helsi — проект, що допомагає пацієнтам лікарень та амбулаторій Подільського та Оболонського районів Києва просто і швидко обрати потрібного лікаря, лікарню і записатись на прийом онлайн або за телефоном.

- Поліклініка без черг — система, що забезпечує швидкий запис до лікаря будь-якої спеціалізації на зручний для пацієнта час.

- EMCIMED — продукт, скерований на комплексну автоматизацію більшості процесів, що відбуваються всередині сучасних лікувально-профілактичних закладів.

Старт системи e-Health в Україні:  зареєструвалися перші медзакладиЧитайте докладно про "Медичні інформаційні системи – впроваджуємо у вашому медичному закладі"

 

Робота з медичними інформаційними системами відбувається за допомогою АРІ.

 

Список медичних інформаційних систем, що співпрацюють з системою eHealth можна переглянути за посиланням: https://www.ehealth-ukraine.org/reyestraciya.

Дані постійно оновлюються.

Першими користувачами стали київський Центр первинної медико-санітарної допомоги №2 Подільського району, Перший Черкаський міський Центр первинної медико-санітарної допомоги та дніпровський Центр первинної медико-санітарної допомоги №5.

Процес реєстрації перших медичних закладів у пілоті системи eHealth транслювався онлайн. Зараз його можна переглянути на офіційній сторінці Міністерства охорони здоров’я у Facebook:

- Київ: https://goo.gl/AwnHN2

- Черкаси: https://goo.gl/MXsssD

- Дніпро: https://goo.gl/YqNaSM

Вже у липні цього року планується запуск наступних електронних сервісів eHealth: реєстрація лікарів первинної допомоги та їхніх пацієнтів.

До чого готуватися ЗОЗ після скасування Господарського кодексу

Статті за темою

Усі статті за темою

Медична інформаційна система у медичному закладі: як обрати і впровадити

Електронна система охорони здоровʼя України є дворівневою та складається з центральної бази даних, що є сукупністю реєстрів, та медичних інформаційних систем (МІС). Детальніше про МІС читайте в статті
17969

Як працює електронна система охорони здоров'я

З'ясуйте зі статті, які можливості забезпечує медзакладам і пацієнтам електронна система охорони здоров'я, які заклади мають там зареєструватися та які технічні вимоги до електронних медичних інформаційних систем
45543

Електронні медичні записи: як вести, щоб не втратити коштів від НСЗУ

Аби отримати оплату за надані послуги за Програмою медгарантій, медзаклади повинні звітувати про них в електронній системі охорони здоров'я. Як без помилок вести електронні медичні записи в ЕСОЗ
29508

ДП "Електронне здоров'я" про зміни в найближче півріччя: офіційно!

Прес-служба ДП "Електронне здоров'я" відовідає на запитання Медичної справи щодо нововведень у роботі медзакладів. Поговорили про уведення електронної медкартки, технічне забезпечення сільських амбулаторій, безплатні сервіси МІС, а головне — про обмін даними між медзакладами в різних МІС.
3268

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді