Менеджмент у медицині

Програма «Приватна медична практика» — це путівник до успішного медичного бізнесу: прибуткового, ефективного та привабливого для клієнтів
Переглядів: 753
Підлеглі часто ніяковіють, якщо доводиться відстоювати власні пропозиції перед керівництвом. Проте якщо від вас залежить робота інших працівників і ви знаєте про проблеми в роботі та маєте шляхи їх вирішення, боязливість лише нашкодлить вашому авторитету. В статті - рекомендації експертів, як домовлятися з керівництвом.
Переглядів: 1403
Організувати роботу в медзакладі набагато простіше, якщо працівники мотивовані та поважають керівника медзакладу чи відділення. Перегляньте підказки, які допоможуть підвищити авторитет в очах підлеглих, та перевірте чи ви завжди поводилися правильно у складних ситуаціях.
Переглядів: 1294
В умовах медреформи головним медичним сестрам як ніколи важливо здобувати та поліпшувати лідерські якості. Аби вашу думку почули і правильно зрозуміли, потрібно знати, як її подати. Для цього скористайтеся порадами, наведеними далі.
Переглядів: 3272
Як у будь-яких інших змін, у медичної реформи є й опоненти — люди, охочі «законсервувати» ситуацію, залишити все, як є. Особливо багато проблем виникає з автономізацією лікарень, адже потрібно не просто правильно організувати роботу, а й порозумітися з колегами та персоналом. Читайте, як залагоджувати гострі ситуації саме в випадку реформування медзакладу.
Переглядів: 808
Керівники закладів охорони мають володіти лідерськими навиками для вдалого управління людськими, матеріальними та фінансовими ресурсами, особливо в часи трансформацій і нових викликів. Розглянемо характеристики та побудову лідерства як інструменту досягнення стратегічних цілей і організації пацієтоорієтованої системи медичної допомоги
Переглядів: 2666
Нескінченне відкладання справ «на потім» створює хаос у робочому процесі. Звідки з’являється ця звичка? Який психологічний тип людей найбільше схильний до затягування строків? Як навчитися планувати роботу і зберегти внутрішній спокій і врівноваженість?
Переглядів: 820
Більше статей за темою Більше новин за темою