Статті за темою Менеджмент у медицині

Як обстояти власну позицію на нараді у головлікаря
Підлеглі часто ніяковіють, якщо доводиться відстоювати власні пропозиції перед керівництвом. Проте якщо від вас залежить робота інших працівників і ви знаєте про проблеми в роботі та маєте шляхи їх вирішення, боязливість лише нашкодлить вашому авторитету. В статті - рекомендації експертів, як домовлятися з керівництвом.
1409
Коли керівник — лідер: підвищіть авторитет серед медпрацівників
Організувати роботу в медзакладі набагато простіше, якщо працівники мотивовані та поважають керівника медзакладу чи відділення. Перегляньте підказки, які допоможуть підвищити авторитет в очах підлеглих, та перевірте чи ви завжди поводилися правильно у складних ситуаціях.
1294
Лідерство в медсестринстві: експрес-курс для головної медсестри
В умовах медреформи головним медичним сестрам як ніколи важливо здобувати та поліпшувати лідерські якості. Аби вашу думку почули і правильно зрозуміли, потрібно знати, як її подати. Для цього скористайтеся порадами, наведеними далі.
3273
Автономізації протистоять: як вирішувати конфлікти з персоналом
Як у будь-яких інших змін, у медичної реформи є й опоненти — люди, охочі «законсервувати» ситуацію, залишити все, як є. Особливо багато проблем виникає з автономізацією лікарень, адже потрібно не просто правильно організувати роботу, а й порозумітися з колегами та персоналом. Читайте, як залагоджувати гострі ситуації саме в випадку реформування медзакладу.
809
Лідер медичного закладу — який він?
Керівники закладів охорони мають володіти лідерськими навиками для вдалого управління людськими, матеріальними та фінансовими ресурсами, особливо в часи трансформацій і нових викликів. Розглянемо характеристики та побудову лідерства як інструменту досягнення стратегічних цілей і організації пацієтоорієтованої системи медичної допомоги
2669
Самоорганізація медсестри: як позбутися звички відкладати справи «на потім»
Нескінченне відкладання справ «на потім» створює хаос у робочому процесі. Звідки з’являється ця звичка? Який психологічний тип людей найбільше схильний до затягування строків? Як навчитися планувати роботу і зберегти внутрішній спокій і врівноваженість?
820
Кодекс корпоративної культури в медичному закладі: зразок
Дотримання підлеглими визначених норм та правил поведінки допомагає створити позитивний імідж закладу та уникнути конфліктів у колективі. Саме тому так важливо розробити Кодекс корпоративної культури в медичному закладі та стимулювати працівників дотримуватися його принципів.
2210
Як подолати посттравматичний стрес у медичних працівників
Навіть максимальне дистанціювання від політичних подій, відмова від перегляду і читання ЗМІ не вберігає від певних реакцій і почуттів. Основна особливість цього стану полягає у тому, що він може абсолютно відрізнятися від того, що ваші підлеглі відчувають чи роблять у звичайний спокійний час. Отож читайте, як допомогти медичним працівникам пережити посттравматичний стрес.
608
Недовіра у медичному колективі: як побудувати професійні взаємини правильно?
Запорукою успішної роботи колективу закладу охорони здоров’я, психічного здоров’я медичних працівників є взаємне почуття довіри. Окрім того, безпідставна недовіра до підлеглого може негативно позначитися на професійному розвитку працівника. Тож як встановити довіру у колективі та що може цьому перешкоджати?
872