Хто входить до центральної закупівельної організіції (ЦЗО)?

370

Запитання

Хто входить до центральної закупівельної організіції (ЦЗО)?

Відповідь

Основна мета створення ЦЗО — трансформація системи публічних закупівель лікарських засобів, імунобіологічних препаратів та медичних виробів шляхом створення сучасної зручної системи, спрямованої на формування конкурентного середовища в Україні.

Через ЦЗО придбаватимуть економічно доцільні і безпечні препарати для пацієнтів, проводитимуть прозорі закупівлі на національному та міжнародному рівнях, досягнуть розумних цін, усунуть корупційні ризики. А головне — вона забезпечить більше людей лікарськими засобами та препаратами шляхом зниження ціни на аукціоні в системі ProZorro.

Хто входить до центральної закупівельної організіції (ЦЗО)?Читайте: "Планування роботи медичного закладу на 2018 рік"

 

Основними учасниками ЦЗО будуть науково-дослідні установи, підпорядковані Національній академії медичних наук; установи, підпорядковані МОЗ. Усі замовники беруть участь у пілотному проекті на добровільних засадах. Основною проблемою в регіонах України є завищення ціни на ліки та закупівлі, які не відбулися через відсутність учасників. ЦЗО вирішить цю проблему шляхом агрегування однорідних потреб.

Карпати-weekend для ТОПменеджерів медзакладів

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

ProZorro для закупівлі лікарських засобів

Наприкінці грудня розробники електронної системи ProZorro інтегрували її з Національним переліком основних лікарських засобів. Користь для замовників — очевидна. Це значно зменшує ризик помилитися під час закупівлі ліків і збільшує конкуренцію. Розглянемо, із чого все розпочалося й чому це так важливо.
1143

Реєстрація сільської амбулаторії в електронній системі: чи потрібно?

Дізнайтеся, чи повинен головний лікар сільської лікарської амбулаторії реєструвати заклад і себе в електронній системі. Які аспекти роботи з електронною системою залежать від організаційно-правової форми закладу та його юридичного статусу?
850

Закупівля лікарських засобів: практичні аспекти

Закупівля лікарських засобів проводиться відповідно до ЗУ «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі — Закон № 922). Згідно з документом на замовника покладається обов’язок визначати предмет закупівлі відповідно до затвердженого Міністерством економічного розвитку наказу від 17.03.2016 № 454. Цей наказ встановлює порядок ідентифікації предмету закупівлі.
3762

Створення тендерного комітету в медичному закладі: основні вимоги

Для організації та проведення процедур закупівлі у медичному закладі має бути створено тендерний комітет або призначено уповноважену особу (осіб). Які вимоги на сьогодні висунуто до роботи тендерного комітету
3720