Відповіді на запитання за темою Державні закупівлі

Цивільно-правовий договір КНП з фахівцем, який не має статусу ФОП
Чи може комунальне некомерційне підприємство заключити цивільно-правовий договір на виконання робіт з фахівцем, що не має статусу ФОП? Якщо можна, то на який термін? (Орфографія та пунктуація автора збережені)
3033
Як медзакладу закупити електричну енергію
Питання стосовно закупівлі електричної енергії у 2019 році. Наш заклад є бюджетною установою (одержувачем бюджетних коштів), тому Законом України № 2628 від 23.11.2018 передбачено, що ми маємо право (але не обов’язок) бути користувачами універсальної послуги з постачання електричної енергії ПрАТ «Y». У той же час через наявність конкурентного ринку з постачання електроенергії (ПрАТ «Y» не є монополістом) відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» наше підприємство провело відкриті торги та визначило переможця на закупівлю електричної енергії у 2019 році. Фактично ПрАТ «Y» був нашим постачальником електроенергії у січні-березні 2019 року на бездоговірних засадах: договір не укладався, заява-приєднання не підписувалась, тобто наші взаємовідносини жодним чином не підтверджені, що суперечить Правилам роздрібного ринку електричної енергії. На даний час ПрАТ «Y» вимагає погашення заборгованості за постачання електроенергії і погрожує відключенням. В телефонному режимі нам було повідомлено, що ми є споживачами універсальної послуги і зобов’язані терміново укласти договір з ПрАТ «Y». Які є шляхи вирішення даної проблеми (стягнення заборгованості у судовому порядку), адже укласти договір з ПрАТ «Y» я не маю права? (Орфографія і пунктуація автора збережені)
687
Предмет закупівлі для лікарських засобів та лабораторних реактивів
Як визначити предмет закупівлі для лікарських засобів та лабораторних реактивів? Чи можна класифікувати усі медикаменти за четвертою цифрою і не проводити тендер, якщо очікувана вартість предмета закупівлі менша ніж 200 тис. грн?
2068