Форма річного плану закупівель для медзакладу

559

Запитання

Де зазначати інформацію про коди та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі?

Відповідь

У річному плані замовник має заповнювати не тільки коди класифікаторів предмета закупівлі, а ще й їхні назви за наявності. У новій формі річного плану оновлений пункт 4 називається «Коди та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі (за наявності)».

Інформацію про коди та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі замовники мають зазначати й у формах:

  • повідомлення про намір укласти договір під час застосування переговорної процедури;
  • повідомлення про намір укласти договір;
  • звіту про результати проведення процедури закупівлі.

Форма річного плану закупівель для медзакладуЧитайте: "Акредитація: використання ліків

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

ProZorro для закупівлі лікарських засобів

Наприкінці грудня розробники електронної системи ProZorro інтегрували її з Національним переліком основних лікарських засобів. Користь для замовників — очевидна. Це значно зменшує ризик помилитися під час закупівлі ліків і збільшує конкуренцію. Розглянемо, із чого все розпочалося й чому це так важливо.
1124

Реєстрація сільської амбулаторії в електронній системі: чи потрібно?

Дізнайтеся, чи повинен головний лікар сільської лікарської амбулаторії реєструвати заклад і себе в електронній системі. Які аспекти роботи з електронною системою залежать від організаційно-правової форми закладу та його юридичного статусу?
842

Закупівля лікарських засобів: практичні аспекти

Закупівля лікарських засобів проводиться відповідно до ЗУ «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі — Закон № 922). Згідно з документом на замовника покладається обов’язок визначати предмет закупівлі відповідно до затвердженого Міністерством економічного розвитку наказу від 17.03.2016 № 454. Цей наказ встановлює порядок ідентифікації предмету закупівлі.
3724

Створення тендерного комітету в медичному закладі: основні вимоги

Для організації та проведення процедур закупівлі у медичному закладі має бути створено тендерний комітет або призначено уповноважену особу (осіб). Які вимоги на сьогодні висунуто до роботи тендерного комітету
3707