Нова форма № 1 – ОМК «ОСОБИСТА МЕДИЧНА КНИЖКА»

Шановні читачі, нагадуємо вам про необхідність оновлення особистих медичних книжок. Міністерство охорони здоров’я України наказом № 150 від 21 лютого 2013 року затвердило нову форму первинної облікової документації № 1-ОМК «Особиста медична книжка».

Нагадуємо про необхідність оновлення особистих медичних книжок!

Шановні читачі порталу, в № 06/2013 журналу «Управління закладом охорони здоров’я» ми вже писали про нову форму медичних книжок. Наразі ми хотіли б нагадати про ці зміни тим, хто в минулому півріччі ще не був нашим передплатником.

Дізнайтеся про умови оплати праці працівників медзакладів: розкладаємо новації по поличках

Нова форма № 1-ОМК «ОСОБИСТА МЕДИЧНА КНИЖКА» 

Міністерство охорони здоров’я України наказом № 150 від 21 лютого 2013 року затвердило нову форму первинної облікової документації № 1-ОМК «Особиста медична книжка». Згідно з технічним описом, затвердженим Наказом МОЗ України № 582 від 08.07.2013 р., новий бланк — це аркуш спеціального захищеного паперу розміром 210х148 мм, сфальцований до формату 105×148 мм, який складається із чотирьох сторінок.

Нова форма № 1 – ОМК «ОСОБИСТА МЕДИЧНА КНИЖКА»Читайте: "Лицензия на медицинскую практику: документы, процедура получения, аннулирование"

Зверніть увагу: відповідно до нових Правил проведення обов’язкових профілактичних медичних оглядів працівників окремих професій, виробництв та організацій, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення й може призвести до поширення інфекційних хвороб, затверджених Наказом Міністерства охорони здоров’я України від 23 липня 2002 року № 280 (у редакції наказу МОЗ України від 21.02.2013 року № 150), форма № 1-ОМК «Особиста медична книжка» видається працівникові закладом охорони здоров’я при проведенні огляду.

Читайте: "Міжнародний день лікаря — святкуємо 2 жовтня!"

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Антибіотикотерапія: коли доцільно призначати та як уникнути побічних реакцій

З’ясуйте, за яких умов доцільно призначати антибіотиотерапію, як мінімізувати ризик алергічної реакції унаслідок застосування антибіотиків і чи доцільно проводити пробу на індивідуальну чутливість до ЛЗ
119605

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді