Форма № 1-ОМК «Особиста медична книжка»: технічний опис та порядок заповнення

UA RU
Автор
Експертна редакція порталу
Які вимоги до порядку заповнення первинної облікової документації 1-ОМК «Особиста медична книжка» передбачає чинне законодавство?

Всесвітній день боротьби проти туберкульозу ►►► ТЕСТ

 

Форма № 1-ОМК «Особиста медична книжка» та інструкція щодо її заповнення затверджені наказом МОЗ від 23.07.2002 № 280 (із змінами, внесеними наказом МОЗ від 21.02.2013 № 150).

Окрім того, законодавство передбачає певні технічні вимоги для бланка медичної документації № 1-ОМК. Так, наказ МОЗ від 08.07.2013 № 583 затверджує технічний опис бланка «Особиста медична книжка».

Форма 1-ОМК — медичний документ, який підтверджує відсутність протипоказань для працівника займатися конкретним видом діяльності.

Інформацію в бланк вносить посадова особа медичної комісії, яка діє в межах медзакладу. 

 

 

Технічний опис бланка «Особиста медична книжка»

Форму № 1-ОМК виготовляють на аркуші паперу розміром 21×14,8 см, сфальцювавши його до формату 10,5×14,8 см. Медична книжка складається з чотирьох сторінок. Лицьовий бік задруковується чотирма фарбами офсетного друку та однією фарбою високого друку і двома захисними сітками зі змінною геометрією товщиною не більше 50 мкм. На першій сторінці регулярними сітками має бути виконане зображення малого Державного Герба України. Зворотний бік задруковано чотирма фарбами офсетного друку.

 

Текст форми № 1-ОМК розміщується на лицьовій та зворотній сторінках аркуша. Формат набору з лицьового боку — 13,5×9,5 см, зі зворотного боку — 12,5×9,5 см.

✅✅✅ Протокол внутрішнього оцінювання ПІІК: зразок

У дизайні бланка особистої медичної книжки використано такі елементи захисту: видимі та невидимі при денному світлі фарби, що мають свічення в УФ-випромінюванні, та мікрошрифт.

Нумерація бланка складається з трьох літер та шести цифр, виконаних способом високого друку.

На першій сторінці в лівому верхньому куті зображена емблема МОЗ.

Базова медична документація ЗОЗ

 

Порядок заповнення форми первинної облікової документації 1-ОМК

Форма № 1-ОМК видається особі тільки тоді, коли в неї немає протипоказань для зайняття відповідним видом діяльності. Її заповнює посадова особа медкомісії лікувального закладу.

Зазначимо, яку інформацію потрібно вказувати у пунктах особистої медичної книжки:

  • титульна сторінка — прізвище, ім'я та по батькові оглянутої особи
  • пункт 1 — повне найменування суб’єкта господарювання, де працює оглянута особа
  • пункт 2 — назва професії та характер виконуваних робіт згідно з постановою КМУ від 23.05.2001 № 559 «Про затвердження переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним медичним оглядам, порядку проведення цих оглядів та видачі особистих медичних книжок»
  • пункт 3 — число, місяць, рік наступного медогляду
  • пункт 4 — повна назва медичного закладу, де проводився медичний огляд
  • пункт 5 — число, місяць, рік проведення медогляду

Форму № 1-ОМК підписує керівник лікувального закладу, а також вона має бути засвідчена печаткою закладу охорони здоров’я.

Медична документація: форма 1-ОМК

Форма № 1-ОМК «Особиста медична книжка»Скачати

 зміст

Зміни у ліцензуванні медичної практики у 2024 році

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді