Відшкодування матеріальних збитків медичному закладу

376

Запитання

Працівник завдав матеріальних збитків закладу охорони здоров’я. Добровільно відшкодовувати збитки він не згоден. У які строки представники закладу можуть подавати до суду, щоб отримати відшкодування матеріальної шкоди?

Відповідь

Згідно зі Статтею 233 Кодексу законів про працю України, власник закладу або його уповноважений представник протягом одного року з дня заподіяння матеріальної шкоди може звертатися до суду.

Якщо ж матеріальна шкода була виявлена не одразу, а під час інвентаризаційної чи іншої перевірки, то рахувати потрібно з дня, коли був підписаний Акт, висновок комісії тощо, де зазначено результат перевірки та виявлену шкоду.

Зміни у ліцензуванні медичної практики у 2024 році

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Публічна інформація в медзакладі: як відповідати на запити

Якщо медзаклад фінансується з державного або місцевого бюджету, будьте готові отримувати запити на оприлюднення інформації. Яку інформацію вважати публічною і як реагувати на запити, читайте в статті
2357

Зміни у соціальному страхуванні медичних працівників

Із 1 січня 2023 року в ЗОЗ не обов’язково має працювати комісія із соціального страхування. Відтепер рішення про призначення страхової виплати ухвалює страхувальник або уповноважені ним особи. Що ще змінилося у сфері соціального страхування у 2023 році? Розглянемо далі
7618