Україна закупить у компанії Pfizer препарат для лікування COVID-19 «Паксловід»

UA RU
Для амбулаторного лікування хворих із коронавірусною хворобою Україна закупить у компанії Pfizer 300 тис. курсів препарату «Паксловід». Про це під час брифінгу повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко

Україна домовилася з компанією Pfizer про умови закупівлі 300 тис. курсів «Паксловіду»

Україна підписала договір із Pfizer про основні умови закупівлі інноваційного лікарського засобу «Паксловід». Згідно з результатами клінічних досліджень, які компанія оголосила в листопаді 2021 року, цей препарат допомагає не допустити ускладнень, госпіталізації та смертей пацієнтів із COVID-19 з груп ризику.

⚡ Як лікувати пацієнтів із COVID-19: ЗМІНИ

 

«Паксловід» здатен скоротити випадки госпіталізації й смерті:

  • на 89% — якщо його призначити протягом трьох днів після появи симптомів COVID-19
  • на 85% — якщо розпочати лікування протягом перших п’яти днів

У договорі з Pfizer ідеться про закупівлю 300 тис. курсів препарату «Паксловід», які призначені для лікування амбулаторних хворих.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що з 1 квітня 2022 року антибіотики можна буде отримати лише за е-рецептом.

За матеріалами сайту МОЗ

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

ProZorro для закупівлі лікарських засобів

Наприкінці грудня розробники електронної системи ProZorro інтегрували її з Національним переліком основних лікарських засобів. Користь для замовників — очевидна. Це значно зменшує ризик помилитися під час закупівлі ліків і збільшує конкуренцію. Розглянемо, із чого все розпочалося й чому це так важливо.
1071

Реєстрація сільської амбулаторії в електронній системі: чи потрібно?

Дізнайтеся, чи повинен головний лікар сільської лікарської амбулаторії реєструвати заклад і себе в електронній системі. Які аспекти роботи з електронною системою залежать від організаційно-правової форми закладу та його юридичного статусу?
798

Закупівля лікарських засобів: практичні аспекти

Закупівля лікарських засобів проводиться відповідно до ЗУ «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі — Закон № 922). Згідно з документом на замовника покладається обов’язок визначати предмет закупівлі відповідно до затвердженого Міністерством економічного розвитку наказу від 17.03.2016 № 454. Цей наказ встановлює порядок ідентифікації предмету закупівлі.
3569

Створення тендерного комітету в медичному закладі: основні вимоги

Для організації та проведення процедур закупівлі у медичному закладі має бути створено тендерний комітет або призначено уповноважену особу (осіб). Які вимоги на сьогодні висунуто до роботи тендерного комітету
3661

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді