Украина закупит у компании Pfizer препарат для лечения COVID-19 «Паксловид»

Для амбулаторного лечения больных с коронавирусной болезнью Украина закупит у компании Pfizer 300 тыс. курсов препарата «Паксловид». Об этом во время брифинга сообщил министр здравоохранения Виктор Ляшко

Украина договорилась с компанией Pfizer об условиях закупки 300 тыс. курсов «Паксловида»

✅✅✅ Заключение врача о наличии противопоказаний к вакцинации против COVID-19: форма 028-1/у

Украина подписала договор с Pfizer об основных условиях закупки инновационного лекарственного средства «Паксловид». Согласно результатам клинических исследований, которые компания объявила в ноябре 2021 года, этот препарат помогает не допустить осложнений, госпитализации и смерти пациентов с COVID-19 из групп риска.

Які органи контролю мають право перевіряти санітарно-епідемічний стан медзакладу

«Паксловид» способен сократить случаи госпитализации и смерти:

  • на 89% — если его назначить в течение трех дней после появления симптомов COVID-19
  • на 85% — если начать лечение в течение первых пяти дней

В договоре с Pfizer говорится о закупке 300 тыс. курсов препарата «Паксловид», предназначенных для лечения амбулаторных больных.

Напомним, ранее стало известно, что с 1 апреля 2022 года антибиотики можно будет получить только по е-рецепту.

По материалам сайта Минздрава

 

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

ProZorro для закупівлі лікарських засобів

Наприкінці грудня розробники електронної системи ProZorro інтегрували її з Національним переліком основних лікарських засобів. Користь для замовників — очевидна. Це значно зменшує ризик помилитися під час закупівлі ліків і збільшує конкуренцію. Розглянемо, із чого все розпочалося й чому це так важливо.
1075

Реєстрація сільської амбулаторії в електронній системі: чи потрібно?

Дізнайтеся, чи повинен головний лікар сільської лікарської амбулаторії реєструвати заклад і себе в електронній системі. Які аспекти роботи з електронною системою залежать від організаційно-правової форми закладу та його юридичного статусу?
803

Закупівля лікарських засобів: практичні аспекти

Закупівля лікарських засобів проводиться відповідно до ЗУ «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі — Закон № 922). Згідно з документом на замовника покладається обов’язок визначати предмет закупівлі відповідно до затвердженого Міністерством економічного розвитку наказу від 17.03.2016 № 454. Цей наказ встановлює порядок ідентифікації предмету закупівлі.
3581

Створення тендерного комітету в медичному закладі: основні вимоги

Для організації та проведення процедур закупівлі у медичному закладі має бути створено тендерний комітет або призначено уповноважену особу (осіб). Які вимоги на сьогодні висунуто до роботи тендерного комітету
3666

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді