В регіони України поставлено 4 форми лікарських засобів, що використовуються для лікування дітей з онкологічними та онкогематологічними захворюваннями. Про це повідомили на вчорашньому засіданні МОЗ.
На засіданні робочої групи, що відбулося в МОЗ 5 травня 2016 року, Міжнародна організація Crown Agents надала інформацію щодо стану закупівель препаратів для онкохворих дітей. Зокрема, зазначено, що 4 форми лікарських засобів вже поставлено в області України. Також Crown Agents відзвітувала, що з 84 позицій лікарських засобів, які використовуються для лікування онкохворих дітей, укладено договори та визначено конкретні терміни поставок по 36 позиціях. Ще по 20 позиціях Crown Agents проводить переговори з дистриб`юторами щодо укладання угод із визначенням вартості препаратів та термінів поставок.
Також на засіданні погодили ще 17 позицій лікарських засобів для укладання договорів Crown Agents. Підписати ці угоди планують протягом сьогоднішнього дня. Щодо 9 лікарських засобів, — можливе переоголошення тендерів, оскільки робоча група мала деякі застереження щодо них.
У МОЗ планують, що до кінця травня в усі регіони України будуть поставлені ще 14 препаратів для онкохворих дітей, з яких 4 є критично необхідними.
За інформацією офіційного порталу МОЗ
Розповідаємо, якими порядками керуватися під час закупівлі ліків і медвиробів в умовах війни
Наприкінці грудня розробники електронної системи ProZorro інтегрували її з Національним переліком основних лікарських засобів. Користь для замовників — очевидна. Це значно зменшує ризик помилитися під час закупівлі ліків і збільшує конкуренцію. Розглянемо, із чого все розпочалося й чому це так важливо.
Дізнайтеся, чи повинен головний лікар сільської лікарської амбулаторії реєструвати заклад і себе в електронній системі. Які аспекти роботи з електронною системою залежать від організаційно-правової форми закладу та його юридичного статусу?
Закупівля лікарських засобів проводиться відповідно до ЗУ «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі — Закон № 922). Згідно з документом на замовника покладається обов’язок визначати предмет закупівлі відповідно до затвердженого Міністерством економічного розвитку наказу від 17.03.2016 № 454. Цей наказ встановлює порядок ідентифікації предмету закупівлі.
Для організації та проведення процедур закупівлі у медичному закладі має бути створено тендерний комітет або призначено уповноважену особу (осіб). Які вимоги на сьогодні висунуто до роботи тендерного комітету