Механізм держреєстрації лікарських засобів спрощено

Кабінет Міністрів спростив механізм проведення державної реєстрації лікарських засобів.

Це закріплено постановою КМУ «Про внесення змін до Порядку державної реєстрації (перереєстрації) лікарських засобів» від 20.04.2016 № 312.

Відповідно до змін, термін прийняття рішення МОЗ щодо реєстрації лікарського засобу скорочено до 10 робочих днів.

Граничний строк проведення експертизи реєстраційних матеріалів на лікарський засіб, який зареєстрований компетентним органом США, Швейцарії, Японії, Австралії, Канади або ЄС як лікарський засіб, становить 20 робочих днів.

Якщо Державний експертний центр МОЗ не подав протягом зазначеного терміну висновків та рекомендацій, то експертиза вважається проведеною.

На думку Уряду, запровадження таких норм дозволить спростити для юридичних та фізичних осіб, що несуть відповідальність за якість, безпечність та ефективність лікарського засобу здійснення державної реєстрації (перереєстрації).

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Туга пов’язка для зупинення кровотечі: алгоритм накладання

Тиснуча пов'язка — дієвий засіб зупинки венозної кровотечі, також вона дає змогу зменшити втрати артеріальної крові. Збережіть алгоритм накладання пов'язки та викорисовуйте для допомоги пацієнтам
21884

Гемофілія: симптоми, класифікація, лікування

Клінічні прояви, класифікація, діагностика та лікування: до Всесвітнього дня гемофілії 17 квітня читайте та скачуйте протокол медичної допомоги при цьому захворюванні
4727

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді