Відповіді на запитання за темою Оплата праці медичних працівників

Яка зарплата для працівників закладів первинної медичної допомоги за Програмою медичних гарантій
Які правила оплати послуг для працівників первинної медичної допомоги діють у 2024 році за Програмою медичних гарантій? Чи залежить зарплата сімейного лікаря від вікового складу задекларованих осіб?
982
Чи правомірно визначити ставку лікаря 7200 грн
Як визначити зарплату завідувача відділення? Чи буде порушенням ставка лікаря 7200 грн і ставка середнього медичного персоналу 5600 при за встановлених мінімальних зарплатних рівнів 20 000 та 13 500 грн?
1569
Хто має подати пропозицію до органу управління про преміювання керівника КНП
Міська рада ухвалила Положення про порядок призначення преміювання керівнику закладу охорони здоров’я — КНП. Відповідно до цього Положення, щоб отримати згоду на преміювання керівника, підприємство мусить подати до ради звернення. Хто має подавати таке звернення від підприємства?
1099
Процедура отримання листка непрацездатності для працівників-медиків державної установи
Чи відрізняється процедура отримання листка непрацездатності для працівників-медиків державної установи, зокрема центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф?
1006
Вартість стажування інтерна-контрактника
Заклад охорони здоров’я є базою стажування інтернів, зокрема контрактників. Як зробити калькуляцію вартості одного місця підготовки лікаря-інтерна, який навчається на контракті?
1386