Склад кваліфікаційної комісії медичного закладу

1163

Запитання

Хто входить до складу кваліфікаційної комісії закладу охорони здоров’я?

Відповідь

Кваліфікаційну комісію, яка працює в медичному закладі, призначає головний лікар. Він же і очолює її, бо відповідальність за правильне призначення заробітної плати медичним працівникам лягає на нього. Створена комісія визначає посадові оклади, а також питання доплат та надбавок мед. персоналу.

Комісія включає:

  • заступника головного лікаря з економічних питань
  • головногобухгалтера
  • Hr-менеджера
  • голову профспілки
  • додатково залучених працівників, на розсуд головного лікаря.

Склад кваліфікаційної комісії медичного закладу  Читайте: "Медична документація кабінету інфекційних захворювань: форми та інструкції"

У випадку, якщо головний лікар зафіксував ситуацію, коли якомусь із медпрацівників розмір заробітної плати визначений неправильно, він повинен терміново:

  • Призначити правильний розмір заробітної плати
  • Розпорядитися щодо виплати працівникові коштів, які йому не додавалися
  • Подбати про вживання заходів для визначення ступеню відповідальності.

Оплата праці працівників здійснюється за фактично відпрацьований час, виходячи з посадового окладу (тарифної ставки), або залежно від виконання норм виробітку і відрядних розцінок з урахуванням підвищень, доплат та надбавок, передбачених чинним законодавством.

Зміни у ліцензуванні медичної практики у 2024 році

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Як організувати роботу сімейного лікаря

З’ясуємо, які вимоги нині висуває законодавство до роботи лікарів первинної ланки медичної допомоги. А ще підкажемо, як підписувати декларації з пацієнтами. Детальніше про роботу сімейного лікаря — у статті
12806

COVID-19: порядок предоставления страховых выплат медикам

Медработник, которому установили инвалидность вследствие заболевания COVID-19, а также родственники в случае его смерти имеют право на одноразовую страховую помощь в соответствии с Законом Украины «Про захист населення від інфекційних хвороб»
1820