Відповіді на запитання за темою Права лікарів

Процедура отримання листка непрацездатності для працівників-медиків державної установи
Чи відрізняється процедура отримання листка непрацездатності для працівників-медиків державної установи, зокрема центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф?
737
Як надати щорічну відпустку лікарю, якого призвали на строкову військову службу
Як надається щорічна відпустка та виплачується матеріальна допомога на оздоровлення лікарю, який увільнений від роботи у зв’язку з призовом на строкову військову службу? (За редакцією автора)
389
Як розцінювати напад пацієнта?
На медпрацівника, який надавав медичну допомогу, напав пацієнт. Як класифікувати такий випадок, щоб могло йтися про відшкодування завданої шкоди?
334
Компенсація за невикористану відпустку медпрацівнику після поновлення на роботі
Суд поновив на роботі медичного працівника, звільненого за ініціативою закладу охорони здоров’я. Перед звільненням медичному працівнику виплатили грошову компенсацію за невикористану відпустку. Чи потрібно такому працівнику повернути отриману під час звільнення компенсацію?
404
Пацієнт напідпитку прийшов до стоматолога
Як має вичинити на прийомі в комунальному закладі лікар-стоматолог на підставі законодавчих актів, якщо до нього за стоматологічною допомогою або послугою (але при цьому при відсутності абсолютних показань для надання стоматологічної допомоги) з’явився пацієнт із ознаками гострої інтоксикації алкоголем або іншими речовинами?
441