Матеріальна допомога на оздоровлення медпрацівникам

2584
Теми:

Запитання

Чи виплачують матеріальну допомогу на оздоровлення молодшому медичному персоналу та іншим працівникам?

Відповідь

Так, молодшому медичному персоналу та іншим працівникам закладів охорони здоров’я можуть виплачувати матеріальну допомогу за пунктом 5.11 Умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення, затверджених наказом Міністерства праці та соціальної політики України і Міністерства охорони здоров’я України від 05.10.2005 № 308/519 (далі — Умови оплати праці), у межах фонду оплати праці. Тобто у кошторисі кошти на виплату такої матеріальної допомоги не плануються.

Допомога на оздоровлення відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Питання оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» від 11.05.2011 № 524 — це одноразова допомога під час надання щорічної основної відпустки.

А матеріальна допомога, у тому числі на оздоровлення, може бути виплачена за пунктом 5.11 Умов оплати праці, навіть якщо вона не планується.

Зміни у ліцензуванні медичної практики у 2024 році

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустки медичних працівників

Відпустки медичних працівників через професійні особливості викликають багато запитань у відділу кадрів медичного закладу. Розкажемо, як правильно надати відпустку та які документи оформити
80594

Чи згорять відпустки, не використані в минулі роки, коли набере чинності новий Закон про працю

У працівників накопичилися дні невикористаних відпусток за кілька років. У когось залишилося п’ять днів відпустки, у когось — 30. Чи «згорять» ці дні після того, як набере чинності новий Закон про працю?
3197