Чергування медичних працівників вдома

432

Запитання

Які медичні працівники допускаються до чергування вдома і хто це визначає?

Відповідь

Неукомплектованість медичними кадрами стаціонарів у закладах охорони здоров’я та потреба надавати екстрену медичну допомогу хворим у нічний час, вихідні та святкові дні призводять, зокрема, до залучення штатних лікарів медичних сестер до чергування вдома.

Чергування медичних працівників вдомаЧитайте: "Стерилізація медичних виробів: внутрішня інструкція"

 

Чергування вдома можуть надавати:

  • лікарям — до п’яти посад з основних лікарських спеціальностей;
  • фахівцям з базовою та неповною вищою медичною освітою (лаборант, рентгенолаборант, сестра медична операційна, сестра медична — анестезист) — до чотирьох посад.

Конкретний перелік таких спеціалістів визначає головний лікар з урахуванням потреби у наданні відповідної медичної допомоги, укомплектованості відділень стаціонару закладу охорони здоров’я медичними кадрами, аналізу та оцінки викликів, до яких ці спеціалісти залучаються.

Актуальне в журналі «Управління закладом охорони здоров'я»:

Паліативна допомога: правове регулювання

 До наказу з основної діяльності можна вносити зміни скільки завгодно разів чи є ліміт, після якого наказ вважаємо нечинним? Як законодавство регулює це питання? 

Зміни у ліцензуванні медичної практики у 2024 році

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Як вести облік та оплачувати роботу працівників ЗОЗ в умовах воєнного стану

Експерт пояснює, як нараховувати зарплату працівникам, які призвані на військову службу, пішли в тероборону чи працюють дистанційно, як табелювати відсутність працівників та як діяти, якщо підприємство чи частина його підрозділів не працюють
7155

Норми робочого часу: складаємо графік роботи медиків на 2022 рік

Надворі осінь, а ми вже розрахували для вас баланс робочого часу на 2022 рік. Складіть графіки роботи працівників на наступний рік та дізнайтеся, на які канікули розраховувати, аби спланувати відпустки
98438