Чи правомірно використовувати норми дитячого харчування, затверджені 1986 року

476

Запитання

Відповідь

Відповідно до наказу МОЗ України від 18.04.1996 № 81 наказ МОЗ СРСР «Об улучшении организации лечебного питания в роддомах отделениях и детских больницах (отделениях)» від 10.03.1986 № 333 визнано таким, що не застосовується в Україні.

На сьогодні харчування дітей у медичних закладах організовують відповідно до Норм харчування на одного хворого на день у дитячих лікарнях та відділеннях, що зазначені у додатку 2 до Порядку організації системи лікувального харчування хворих у закладах охорони здоров’я, затвердженого наказом МОЗ від 29.10.2013 № 931.

Зміни у ліцензуванні медичної практики у 2024 році

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

НАССР у медзакладі: як впровадити

Читайте, з чого почати впровадження системи НАССР, як правильно це зробити, що вказати у програмах-передумовах, а також за що відповідають працівники та керівник закладу
5345

Совет по лечебному питанию в ЛПУ – организация работы

Совет по лечебному питанию в ЛПУ – это консультативно-совещательный орган по вопросам организации питания в медучреждении. Читайте, какие функции выполняет совет, кто в него входит и как организовать его работу правильно.
1394

Норми харчування хворих для різних відділень медичного закладу

Норми харчування хворих визначені наказом МОЗ окремо для загальних, дитячих, а також гастроентерологічних і онкологічних відділень. Читайте в статті, що визначає обсяг продуктів, які отримують пацієнти, чим керуватися, визначаючи різноманіття продуктів в межах призначених дієт.
14958