Норми харчування дітей у лікарні

1524

Запитання

Відповідь

На сьогодні харчування дітям у лікарні призначають відповідно до віку. Норми харчування мають відповідати Нормам харчування на одного хворого на день у дитячих лікарнях та відділеннях (додаток 2 до Порядку організації системи лікувального харчування хворих у закладах охорони здоров’я, затвердженого наказом МОЗ від 29.10.2013 № 931).

Більшість дітей потребує збалансованого харчування відповідно до віку і витрат енергії. Якщо через певне захворювання раціон дитини потрібно значно змінити, то відповідні рішення приймає лікуючий лікар разом із лікарем-дієтологом.

Рекомендації щодо спеціальної дієти мають бути зазначені в уніфікованих клінічних протоколах медичної допомоги.

Зміни у ліцензуванні медичної практики у 2024 році

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

НАССР у медзакладі: як впровадити

Читайте, з чого почати впровадження системи НАССР, як правильно це зробити, що вказати у програмах-передумовах, а також за що відповідають працівники та керівник закладу
5404

Совет по лечебному питанию в ЛПУ – организация работы

Совет по лечебному питанию в ЛПУ – это консультативно-совещательный орган по вопросам организации питания в медучреждении. Читайте, какие функции выполняет совет, кто в него входит и как организовать его работу правильно.
1406

Норми харчування хворих для різних відділень медичного закладу

Норми харчування хворих визначені наказом МОЗ окремо для загальних, дитячих, а також гастроентерологічних і онкологічних відділень. Читайте в статті, що визначає обсяг продуктів, які отримують пацієнти, чим керуватися, визначаючи різноманіття продуктів в межах призначених дієт.
15091