Закупочная организация Crown Agents уже договорилась с компаниями-производителями о возможности бронирования для Украины этих препаратов. Соответствующее постановление об их закупке принял КМУ
Висновок лікаря щодо наявності протипоказань до вакцинації проти COVID-19: форма № 028-1/о
Лекарственные средства «Молнупиравир» и «PF-07321332/ритонавир» попадут в Украину при двух условиях:
- Покажут положительные результаты клинических испытаний
- Будут зарегистрированы в США или ЕС
⚡ Як лікувати пацієнтів із COVID-19: ЗМІНИ
По словам первого заместителя министра здравоохранения Украины Александра Комариды, Минздрав постоянно ищет наиболее эффективные лекарства для борьбы с COVID-19.
«Специалисты министерства и Государственного экспертного центра постоянно следят за обновлением международных протоколов лечения, клиническими исследованиями лекарственных средств от COVID-19. Такой мониторинг чрезвычайно важен, поскольку спрос на эффективное лекарство и вакцины от COVID-19 в мире очень высок и производители медпрепаратов могут получать заказы заранее. Поэтому в случае получения успешных результатов клинических испытаний мы будем готовы приобрести «Молнупиравир» и «PF-07321332/ритонавир» для лечения больных COVID-19», — заявил замминистра.
Напомним, Pfizer будет поставлять Украине вакцины от COVID-19 в 2022 и 2023 годах.
По материалам сайта Минздрава
НСЗУ оновила типову форму договору про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій.Читайте порівняльний аналіз обох редакцій, щоб дізнатися про особливості співпраці з НСЗУ в 2022 році
Розповідаємо, якими порядками керуватися під час закупівлі ліків і медвиробів в умовах війни
Наприкінці грудня розробники електронної системи ProZorro інтегрували її з Національним переліком основних лікарських засобів. Користь для замовників — очевидна. Це значно зменшує ризик помилитися під час закупівлі ліків і збільшує конкуренцію. Розглянемо, із чого все розпочалося й чому це так важливо.
Дізнайтеся, чи повинен головний лікар сільської лікарської амбулаторії реєструвати заклад і себе в електронній системі. Які аспекти роботи з електронною системою залежать від організаційно-правової форми закладу та його юридичного статусу?
Закупівля лікарських засобів проводиться відповідно до ЗУ «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі — Закон № 922). Згідно з документом на замовника покладається обов’язок визначати предмет закупівлі відповідно до затвердженого Міністерством економічного розвитку наказу від 17.03.2016 № 454. Цей наказ встановлює порядок ідентифікації предмету закупівлі.
Для організації та проведення процедур закупівлі у медичному закладі має бути створено тендерний комітет або призначено уповноважену особу (осіб). Які вимоги на сьогодні висунуто до роботи тендерного комітету