С соответствующим предложением на заседании Кабмина 6 октября обратился Министр здравоохранения Виктор Ляшко
Як проводити реабілітацію пацієнтів із постковідним синдромом
Речь идет о средствах по бюджетной программе «Мероприятия, связанные с борьбой с острой респираторной болезнью COVID-19, вызванной коронавирусом SARS-CoV-2, и ее последствиями».
⚡ Як рахувати години роботи з ковідними хворими для доплати до 300%?
Виктор Ляшко объяснил, что эти средства нужны на закупку экспресс-тестов на определение антигена коронавируса SARS-CoV-2 и наборов для отбора биоматериала методом ПЦР.
«Дельта-штамм коронавируса распространяется значительно быстрее, чем базовый штамм, соответственно мы имеем оперативно реагировать – отслеживать и проверять контактных лиц. Доступ к тестированию должен быть расширен», – отметил Ляшко.
КМУ поручил Минздраву подготовить и подать проект акта о распределении 150 млн гривен для обеспечения потребности учреждений здравоохранения, которые проводят предварительную диагностику COVID-19, в расходных материалах для диагностики коронавирусной болезни. Проект акта должны рассмотреть на очередном заседании КМУ.
Ранее КМУ выделил дополнительные средства на кислород и доплаты эпидемиологам и лаборантам.
По информации Минздрава
Розповідаємо, якими порядками керуватися під час закупівлі ліків і медвиробів в умовах війни
Наприкінці грудня розробники електронної системи ProZorro інтегрували її з Національним переліком основних лікарських засобів. Користь для замовників — очевидна. Це значно зменшує ризик помилитися під час закупівлі ліків і збільшує конкуренцію. Розглянемо, із чого все розпочалося й чому це так важливо.
Дізнайтеся, чи повинен головний лікар сільської лікарської амбулаторії реєструвати заклад і себе в електронній системі. Які аспекти роботи з електронною системою залежать від організаційно-правової форми закладу та його юридичного статусу?
Закупівля лікарських засобів проводиться відповідно до ЗУ «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі — Закон № 922). Згідно з документом на замовника покладається обов’язок визначати предмет закупівлі відповідно до затвердженого Міністерством економічного розвитку наказу від 17.03.2016 № 454. Цей наказ встановлює порядок ідентифікації предмету закупівлі.
Для організації та проведення процедур закупівлі у медичному закладі має бути створено тендерний комітет або призначено уповноважену особу (осіб). Які вимоги на сьогодні висунуто до роботи тендерного комітету