Минздрав просит выделить 150 млн гривен на диагностику COVID-19

RU UA
С соответствующим предложением на заседании Кабмина 6 октября обратился Министр здравоохранения Виктор Ляшко

Як проводити реабілітацію пацієнтів із постковідним синдромом

Речь идет о средствах по бюджетной программе «Мероприятия, связанные с борьбой с острой респираторной болезнью COVID-19, вызванной коронавирусом SARS-CoV-2, и ее последствиями».

✅✅✅ Утилизация средств индивидуальной защиты при СOVID-19

Минздрав просит выделить 150 млн гривен на диагностику COVID-19

⚡ Як рахувати години роботи з ковідними хворими для доплати до 300%?

Виктор Ляшко объяснил, что эти средства нужны на закупку экспресс-тестов на определение антигена коронавируса SARS-CoV-2 и наборов для отбора биоматериала методом ПЦР.

«Дельта-штамм коронавируса распространяется значительно быстрее, чем базовый штамм, соответственно мы имеем оперативно реагировать – отслеживать и проверять контактных лиц. Доступ к тестированию должен быть расширен», – отметил Ляшко.

КМУ поручил Минздраву подготовить и подать проект акта о распределении 150 млн гривен для обеспечения потребности учреждений здравоохранения, которые проводят предварительную диагностику COVID-19, в расходных материалах для диагностики коронавирусной болезни. Проект акта должны рассмотреть на очередном заседании КМУ.

Ранее КМУ выделил дополнительные средства на кислород и доплаты эпидемиологам и лаборантам.

По информации Минздрава

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

ProZorro для закупівлі лікарських засобів

Наприкінці грудня розробники електронної системи ProZorro інтегрували її з Національним переліком основних лікарських засобів. Користь для замовників — очевидна. Це значно зменшує ризик помилитися під час закупівлі ліків і збільшує конкуренцію. Розглянемо, із чого все розпочалося й чому це так важливо.
1077

Реєстрація сільської амбулаторії в електронній системі: чи потрібно?

Дізнайтеся, чи повинен головний лікар сільської лікарської амбулаторії реєструвати заклад і себе в електронній системі. Які аспекти роботи з електронною системою залежать від організаційно-правової форми закладу та його юридичного статусу?
804

Закупівля лікарських засобів: практичні аспекти

Закупівля лікарських засобів проводиться відповідно до ЗУ «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі — Закон № 922). Згідно з документом на замовника покладається обов’язок визначати предмет закупівлі відповідно до затвердженого Міністерством економічного розвитку наказу від 17.03.2016 № 454. Цей наказ встановлює порядок ідентифікації предмету закупівлі.
3582

Створення тендерного комітету в медичному закладі: основні вимоги

Для організації та проведення процедур закупівлі у медичному закладі має бути створено тендерний комітет або призначено уповноважену особу (осіб). Які вимоги на сьогодні висунуто до роботи тендерного комітету
3667

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді