Доступними для маломобільних груп мають бути всі місця надання послуг надавача послуг, які зазначені у заяві про отримання ліцензії та в доданих до неї документах, підкреслила заступниця начальника відділу.
✅✅✅ Передплатіть улюблений медичний журнал в редакції та отримайте подарунок
✅✅✅ Журнал обліку лікарських засобів та медичних виробів: як оформлювати
Щоб укласти договір з НСЗУ, надавач послуг має надати скановану копію документа, який підтверджує доступність будівлі. Це передбачає Порядок укладення, зміни та припинення договору про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій, затверджений постановою КМУ від 25.03.2018 № 410. Такий документ видає фахівець із питань технічного обстеження будівель, який має відповідний кваліфікаційний сертифікат. Експерти надають його в довільній формі. Однак знадобиться він не всім.
«Документ, який підтверджує доступність будівлі, для укладення договору з НСЗУ у 2021 році, не потрібен центрам екстреної медичної допомоги та станціям швидкої, а також фельдшерсько-акушерським пунктам як нерегулярним місцям надання первинної медичної допомоги», — сказала Тетяна Болтян.
Решта закладів, які планують працювати за Програмою медичних гарантій із 1 квітня, повинні подбати про те, щоб повністю відповідати вимогам НСЗУ на момент подання пропозиції.
Нагадаємо, раніше в НСЗУ розповіли, що лише 50% закладів ПМД та 64% спеціалізованих закладів охорони здоров’я доступні для людей з інвалідністю.
За матеріалами фейсбук-сторінки НСЗУ