Яких лікарів українські медзаклади потребують найбільше

У НСЗУ розповіли, що ринок праці в українській медицині довго був маломобільним, одні спеціальності переважали, других — бракувало. На які медичні спеціальності виник попит у зв'язку з медреформою?

Зміни в медичному законодавстві за листопад

В Україні одна з найбільших кількостей акушерів-гінекологів серед країн Організації економічного співробітництва та розвитку — 24 на 100 тис. населення. Тоді як у Польщі, наприклад, 13 гінекологів на 100 тис. населення. Водночас кількість хірургічних спеціальностей значно менша, ніж в інших європейських країнах, — приблизно 20 за середньоєвропейського показника 50.

Загалом в електронній системі охорони здоров’я зареєстровано 96 835 лікарів спеціалізованої медичної допомоги. Найбільше серед них:

Натомість найменше зареєстровано в ЕСОЗ:

  • фахівців за напрямом трансплантологія — 14
  • імунологів — 21
  • токсикологів — 22
  • фахівців за напрямом психофізіологія —25
  • фахівців за напрямом вірусологія — 25
  • дитячих онкологів — 25

Це дані з ЕСОЗ про кількість фахівців у тих закладах спеціалізованої медичної допомоги, які мають договір з НСЗУ і працюють за Програмою медгарантій. Загалом їх 1682.

Яких лікарів українські медзаклади потребують найбільше

Щоб підписати договір із НСЗУ, заклад повинен мати достатньо лікарів відповідних спеціальностей. На початку року понад 500 ЗОЗ в Україні уклали договір з НСЗУ із зобов’язанням виконати відкладені вимоги. Власники та керівники медзакладів, які отримували кошти від НСЗУ на відкладених умовах, мали 6 місяців, щоб дообладнати лікарні та забезпечити їх необхідними фахівцями.

Одна з основних причин невідповідності вимогам НСЗУ — нестача необхідної кількості медичних фахівців, зокрема анестезіологів. Ці фахівці потрібні, щоб надати пацієнту комплексну допомогу, якщо він потрапляє у відділення інтенсивної терапії чи потребує підключення до апарату ШВЛ.

Заклади почали активно залучати анестезіологів. Наприклад, Петрівська ЦРЛ у Кіровоградській області «переманила» до свого закладу трьох анестезіологів із Жовтих Вод, забезпечивши їх земельними ділянками та підвищеною зарплатою. П'ятихатська ЦРЛ направила на курси свого акушера-гінеколога, він перекваліфікувався в анестезіолога. У Ніжині міська рада виділила земельну ділянку, аби залучити до роботи у місцевий пологовий будинок лікаря-анестезіолога. У містечку Мена на Чернігівщині побудували два шестиквартирні будинки та запросили на роботу лікарів з обласного центру.

Трансформація системи охорони здоров’я створює умови для сталого розвитку медзакладів, зростання заробітних плат і покращення умов праці медпрацівників. Керівництво закладу та його власники повинні вміти скористатися цими можливостями, правильно розподіляти ресурси і розвивати свої заклади для потреб пацієнтів та з урахуванням інтересів персоналу.

За матеріалами НСЗУ

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді