Тренінг для медиків

На Львівщині фахівці центру медицини катастроф провели тренінг для медиків, які працюватимуть в оздоровчих закладах.

З метою профілактики травматизму, організації якісного медичного забезпечення оздоровлення та відпочинку дітей, фахівці Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф провели тренінг для медиків, які цьогоріч працюватимуть в оздоровчих закладах.

Учасники тренінгу мали можливість ознайомитися з новими протоколами надання медичної допомоги дітям на дошпитальному етапі та стандартами, прийнятими у країнах Європи.

Для відпрацювання навичок з надання медичної допомоги при невідкладних станах, учасникам надали манекени, муляжі, стерильні марлеві серветки, джгути, шини та інші засоби.

Оскільки медичні працівники будуть працювати в оздоровчих закладах для дітей шкільного віку (6–17 років), при відпрацюванні навичок враховувались основні показники анатомо-фізіологічного розвитку дітей.

Всі учасники тренінгу вчились на манекені як правильно оцінити стан потерпілого, відпрацьовували практичні навики з питань правильної іммобілізації, проводили зовнішній масаж серця, штучну вентиляцію легень, надавали невідкладну допомогу при допомозі підручних засобів.

Окремим блоком тренінгу було надання допомоги дітям при утопленні, укусах комах та змій. Відпрацьовували прийоми надання допомоги при потраплянні в дихальні шляхи чужорідних тіл.

Медики здобули корисний досвід та набули сучасних навичок з питань надання медичної допомоги у позашпитальних умовах. Адже такі навички особливо необхідні під час роботи у великих дитячих колективах.

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Ботулізм: симптоми, лікування та профілактика

Просвітницька робота серед пацієнтів має важливе значення для профілактики смертельно небезпечних хвороб. Медичні праціники мають знати симптоми ботулізму і ділитися інформацією пацієнтами
6251

Туга пов’язка для зупинення кровотечі: алгоритм накладання

Тиснуча пов'язка — дієвий засіб зупинки венозної кровотечі, також вона дає змогу зменшити втрати артеріальної крові. Збережіть алгоритм накладання пов'язки та викорисовуйте для допомоги пацієнтам
22048

Гемофілія: симптоми, класифікація, лікування

Клінічні прояви, класифікація, діагностика та лікування: до Всесвітнього дня гемофілії 17 квітня читайте та скачуйте протокол медичної допомоги при цьому захворюванні
4789

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді