Документація в роботі головної медичної сестри

Шановні колеги, поспішаємо повідомити вам чудову новину: вийшов друком червневий (№ 06/2014) номер журналу «Довідник головної медичної сестри». Для вас ми зібрали найліпші консультації з питань нормативного забезпечення, ведення журналів обліку, документального супроводу навчання медичних сестер, роботи за змінами та багато-багато іншого.

Шановні колеги, поспішаємо повідомити вам чудову новину: вийшов друком червневий (№ 06/2014) номер журналу «Довідник головної медичної сестри». Червневий номер вийшов надзвичайно цікавим та корисним адже він — тематичний, присвячений документації в роботі головної медичної сестри.

Зокрема зі статті «Строки зберігання документів у закладі охорони здоров’я» ви дізнаєтесь, вимоги до строків зберігання різноманітних документів, що широко застосовуються у закладах охорони здоров’я (журнали обліку, заяви, накази, розпорядження, рецептурні бланки тощо) відповідно до Переліку типових документів, що створюються під час діяльності державних органів та органів місцевого самоврядування, інших установ, підприємств та організацій, із зазначенням строків зберігання документів.

Також, пропонуємо вам перейняти досвід Комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний центр крові» щодо оформлення документації, пов’язаної з навчанням молодших спеціалістів з медичною освітою. У статті «Оформлюємо документацію щодо навчання молодших спеціалістів з медичною освітою» ви знайдете приклади оформлення Графіка проведення навчання медичних працівників згідно з вимогами режимних наказів з дезінфектології, офіційного листа щодо проведення навчання з молодшими спеціалістами з медичною освітою, Протоколу залікового заняття та наказу керівника закладу охорони здоров’я «Про створення комісії з прийняття заліків у молодших спеціалістів з медичною освітою».

Як вести документацію щодо роботи Ради медичних сестер у закладі охорони здоров’я? Які пункти варто внести у Положення про Раду медичних сестер? Відповідає на ці запитання читайте у нашому матеріалі «Створення та функціонування Ради медичних сестер: розробляємо документацію».

Також у номері моніторинг останніх змін законодавства, відповіді на запитання читачів, приклади оформлення документації та багато іншого. Із повним переліком матеріалів ви можете ознайомитись тут.

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Туга пов’язка для зупинення кровотечі: алгоритм накладання

Тиснуча пов'язка — дієвий засіб зупинки венозної кровотечі, також вона дає змогу зменшити втрати артеріальної крові. Збережіть алгоритм накладання пов'язки та викорисовуйте для допомоги пацієнтам
21553

Гемофілія: симптоми, класифікація, лікування

Клінічні прояви, класифікація, діагностика та лікування: до Всесвітнього дня гемофілії 17 квітня читайте та скачуйте протокол медичної допомоги при цьому захворюванні
4617

Антибіотикотерапія: коли доцільно призначати та як уникнути побічних реакцій

З’ясуйте, за яких умов доцільно призначати антибіотиотерапію, як мінімізувати ризик алергічної реакції унаслідок застосування антибіотиків і чи доцільно проводити пробу на індивідуальну чутливість до ЛЗ
119697

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді