Японія надасть допомогу медичним закладам і дослідницьким установам України

На отримані кошти планується закупівля спеціального медичного та радіологічного обладнання для закладів охорони здоров’я України.

Кабінет міністрів України на засіданні 4 червня 2014 року прийняв розпорядження про затвердження тексту угоди з урядом Японії щодо надання нашій державі гранту у розмірі 350 мільйонів японських єн (3,45 мільйонів доларів) на закупівлю медичного обладнання для лікарень, які лікують постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Було схвалено проект розпорядження, розробленого Міністерством економічного розвитку і торгівлі України (Мінекономрозвитку), яким затверджується текст Угоди про надання гранту (у формі обміну нотами), протоколи до Угоди, а також надаються повноваження Міністру економічного розвитку і торгівлі на її підписання. Відповідальним за виконання Угоди визначається Міністерство охорони здоров’я України (МОЗ).

На отримані кошти планується закупівля спеціального медичного та радіологічного обладнання для Національного наукового центру радіаційної медицини, Національного університету біоресурсів і природокористування України, а також для 5 обласних лікарень (Житомир, Луцьк, Київ, Рівне та Чернігів).

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Антибіотикотерапія: коли доцільно призначати та як уникнути побічних реакцій

З’ясуйте, за яких умов доцільно призначати антибіотиотерапію, як мінімізувати ризик алергічної реакції унаслідок застосування антибіотиків і чи доцільно проводити пробу на індивідуальну чутливість до ЛЗ
119301

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді