Відповіді на запитання за темою Медичні кадри

Чи можна змінити графік роботи медпрацівників без їхньої згоди
До війни медичний персонал працював по 12 годин (день або ніч / два вихідних). На період воєнного стану працівників перевели на добовий графік роботи (доба/три), оскільки їм було складно добиратися до закладу. Проте за такого графіка продуктивність праці нижча. Чи можливо перейти до попереднього графіка, якщо персонал проти? Як це зробити?
518
Чи має право ЗОЗ із ліцензією з епідеміології прийняти на роботу помічника лікаря-епідеміолога
Маємо ліцензію на ведення медичної практики з епідеміології, у штаті наявний лікар-епідеміолог. Чи потрібно внести зміни до ліцензії, коли приймемо на роботу помічника епідеміолога?
706
Як оформити лікаря, щоб він мав право атестуватися за кількома спеціальностями
ЗОЗ працевлаштовує лікаря-стоматолога, який має кілька сертифікатів: із загальної стоматології, хірургії та ортопедії. Як правильно оформити прийняття на роботу, щоб усе це враховувалося під час атестації лікаря? Чи можна прийняти працівника на 0,5 ставки лікаря-стоматолога-ортопеда і 0,5 ставки лікаря-стоматолога-хірурга?
1005
Оформлення завідувача відділення, який виконує обов’язки керівника ЗОЗ
Завідувача відділення на п’ять місяців призначили виконувачем обов’язків директора закладу охорони здоров’я за вакантною посадою. Які записи зробити в трудовій книжці? Чи прописувати на період виконання обов’язків директора звільнення з посади завідувача відділення? Адже обидві ставки — повні
1338