Які особливості бронювання медичних працівників слід врахувати із 1 грудня 2024 року на основі діючого законодавства?
Чи потрібно повідомляти територіальний центр комплектування та соціальної підтримки про бронювання військовозобов’язаного працівника через портал Дія?
Відповідно до чинних Правил внутрішнього трудового розпорядку режим роботи поліклініки з 8.00 до 16.00 год з понеділка по п’ятницю. В основ¬них працівників 5-денний робочий тиждень. Сумісники працюють щодня з 16.00 до 18.00 та в суботу. Чи змінювати за таких умов режим роботи поліклініки в Правилах внутрішнього трудового розпорядку?
Чи можна, щоб операційна медична сестра під час однієї зміни виконувала маніпуляції і в операційній і в різних перев’язувальних — «чистій» та «гнійній»?
Чи потрібно сумісникам проходити профогляди й надавати медичні книжки, якщо вони це зробили на основному місці роботи? Чи можуть вони надати ксерокопію?
Чи потрібно сумісникам проходити профогляди й надавати медичні книжки, якщо вони це зробили на основному місці роботи? Чи можуть вони надати ксерокопію?
Чи залишається чинною вимога страхувати працівників закладу охорони здоров’я на випадок інфікування ВІЛ? Якими нормами керуватися?
До війни медичний персонал працював по 12 годин (день або ніч / два вихідних). На період воєнного стану працівників перевели на добовий графік роботи (доба/три), оскільки їм було складно добиратися до закладу. Проте за такого графіка продуктивність праці нижча. Чи можливо перейти до попереднього графіка, якщо персонал проти? Як це зробити?
Директор КНП хоче звільнитися під час службового розслідування: чи має він на це право?
Маємо ліцензію на ведення медичної практики з епідеміології, у штаті наявний лікар-епідеміолог. Чи потрібно внести зміни до ліцензії, коли приймемо на роботу помічника епідеміолога?