МНН лікарських засобів у специфікації до договору

876

Запитання

Чи зазначати МНН лікарських засобів у специфікації до договору у разі допорогової закупівлі?

Відповідь

За допорогової закупівлі лікарських засобів замовник, коли визначає предмет закупівлі, вписує в додаток до річного плану МНН кожного з таких лікарських засобів.

А ось чи зазначати МНН лікарського засобу в специфікації до договору? Закон № 922 такої вимоги не містить. Однак з огляду на положення Цивільного та Господарського кодексів України, для того щоб договір вважався укладеним, сторони в будь-якому випадку мають погодити предмет договору. А саме:
  • назву товару;
  • якісні характеристики товару;
  • кількісні характеристики товару.

Тож радимо замовникам ту назву предмета закупівлі лікарського засобу, яку вони вказали у додатку до річного плану закупівель, переносити до договору про закупівлю (специфікації до нього).

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

ProZorro для закупівлі лікарських засобів

Наприкінці грудня розробники електронної системи ProZorro інтегрували її з Національним переліком основних лікарських засобів. Користь для замовників — очевидна. Це значно зменшує ризик помилитися під час закупівлі ліків і збільшує конкуренцію. Розглянемо, із чого все розпочалося й чому це так важливо.
1124

Реєстрація сільської амбулаторії в електронній системі: чи потрібно?

Дізнайтеся, чи повинен головний лікар сільської лікарської амбулаторії реєструвати заклад і себе в електронній системі. Які аспекти роботи з електронною системою залежать від організаційно-правової форми закладу та його юридичного статусу?
842

Закупівля лікарських засобів: практичні аспекти

Закупівля лікарських засобів проводиться відповідно до ЗУ «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі — Закон № 922). Згідно з документом на замовника покладається обов’язок визначати предмет закупівлі відповідно до затвердженого Міністерством економічного розвитку наказу від 17.03.2016 № 454. Цей наказ встановлює порядок ідентифікації предмету закупівлі.
3724

Створення тендерного комітету в медичному закладі: основні вимоги

Для організації та проведення процедур закупівлі у медичному закладі має бути створено тендерний комітет або призначено уповноважену особу (осіб). Які вимоги на сьогодні висунуто до роботи тендерного комітету
3707