Висновок про результати вхідного контролю лікарських засобів

1496

Запитання

Яку інформацію вносять у письмовий висновок про результати вхідного контролю лікарських засобів в медичному закладі?

Відповідь

За результатами вхідного контролю якості лікарських засобів уповноважена особа оформлює письмовий висновок, який містить:

  • результат вхідного контролю;
  • дату його проведення;
  • підпис і прізвище уповноваженої особи.

Як свідчить практика, такі письмові висновки надають на копіях накладних або реєстрах лікарських засобів, які надійшли до лікувально-профілактичного закладу. Роблять їх у вигляді запису: «Вхідний контроль проведено. Дозволено до медичного користування», із зазначенням дати проведення контролю, підписом та прізвищем уповноваженої особи.

Висновок про результати вхідного контролю лікарських засобівЧитайте: "Орієнтовний розпорядок робочого дня молодшої медичної сестри — санітарки-буфетниці"

Для спрощення процесу дозволено використовувати штамп із відповідним текстом.

Тобто, коли надходять лікарські засоби з накладною, а частіше до них йде реєстр, на якому роблять так званий вхідний контроль. Біля кожного найменування лікарського засобу є графа «Результати вхідного контролю», де і зазначають «відповідає» або «+». У кінці зазначають «вхідний контроль проведено, дозволено/ не дозволено до медичного застосування», обов’язково проставляють дату, підпис та прізвище уповноваженої особи.

Використовувати лікарські засоби до одержання письмового висновку уповноваженої особи заборонено.

Зміни у ліцензуванні медичної практики у 2024 році

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Електронний рецепт: як виписувати

З 1 квітня 2023 року відпуск всіх рецептурних ліків в Україні має здійснюватися за електронним рецептом. Читайте, як виписати електронний рецепт та як пацієнту отримувати по ньому ліки в аптеці
90318