Виправлення помилок в табелі робочого часу медичних працівників

2390

Запитання

Чи можна робити виправлення помилок в табелі робочого часу медичних працівників і що робити, якщо помилка таки сталася?

Відповідь

Виправлень у Табелі робочого часу медпрацівників допускати не можна. Але іноді трапляються ситуації, коли до Табеля потрібно внести зміни після його заповнення і передачі до бухгалтерії. Приміром, коли працівник із запізненням повідомив, що відкрив лікарняний, або, перебуваючи у відпустці, захворів і надав лікарняний після закінчення відпустки.

Виправлення помилок в табелі робочого часу медичних працівниківЧитайте: "Атестаційний звіт медсестри — зразок"

Правил внесення виправлень до Табеля робочого часу в законодавстві не встановлено. Тому радимо в Положенні, затвердженому в установі, прописати порядок внесення змін. Вносити зміни до Табеля потрібно лише після того, як працівник надасть підтвердні документи, а не просто усно повідомить про це. На підставі документів, що надав працівник, відповідальна за ведення Табеля особа проводить його коригування.

Актуальне в журналі «Управління закладом охорони здоров'я»:

Обліковуємо робочий час у різних ситуаціях

Організувати облік робочого часу, фактично відпрацьованого працівниками, — обов’язок керівника установи. Такий облік допомагає: контролювати, як працівники дотримуються встановленого режиму роботи; отримувати дані для розрахунку заробітної плати; коректно складати звіти до органів статистики.

Зміни у ліцензуванні медичної практики у 2024 році

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Як вести облік та оплачувати роботу працівників ЗОЗ в умовах воєнного стану

Експерт пояснює, як нараховувати зарплату працівникам, які призвані на військову службу, пішли в тероборону чи працюють дистанційно, як табелювати відсутність працівників та як діяти, якщо підприємство чи частина його підрозділів не працюють
7167

Норми робочого часу: складаємо графік роботи медиків на 2022 рік

Надворі осінь, а ми вже розрахували для вас баланс робочого часу на 2022 рік. Складіть графіки роботи працівників на наступний рік та дізнайтеся, на які канікули розраховувати, аби спланувати відпустки
98670