Колективний договір між відділом охорони здоров’я райдержадміністрації та районною профспілкою

382

Запитання

Чи потрібно укладати колективний договір між відділом охорони здоров’я районної державної адміністрації та районним профспілковим об’єднанням працівників охорони здоров’я? Якщо так, то який порядок укладання?

Відповідь

Законодавством передбачено укладення колективного договору на підприємствах, в установах, організаціях, які використовують найману працю і мають права юридичної особи. Відповідно, і колективний договір можна укладати у відділі охорони здоров’я районної державної адміністрації як за наявності, так і за відсутності статусу окремої юридичної особи. Однак такий колективний договір потрібно укладати з профкомом або профгрупою, що діють у відділі охорони здоров’я районної державної адміністрації.

Колективний договір між відділом охорони здоров’я райдержадміністрації та районною профспілкоюЧитайте: "Медичний стаж: як рахувати в Україні?"

Водночас між відділом охорони здоров’я районної державної адміністрації та районною профспілковою організацією можна укладати територіальну угоду (відповідно до положень Закону України «Про соціальний діалог в Україні» від 23.12.2010 № 2862-VI). Порядок укладення є загальним та визначений статтею 10 Закону України «Про колективні договори і угоди» від 01.07.1993 № 3356-XII.

Читайте в е-журналі «Довідник головної медичної сестри»:

Контроль якості лікарських засобів у ЛПЗ

1. Як скласти локальний наказ про удосконалення роботи з лікарськими засобами у закладі

2. Які медпрацівники контролюють належне зберігання лікарських засобів

3. Які документи подавати до Держлікслужби, якщо виявили побічну дію лікарського засобу

Зміни у ліцензуванні медичної практики у 2024 році

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Як організувати роботу сімейного лікаря

З’ясуємо, які вимоги нині висуває законодавство до роботи лікарів первинної ланки медичної допомоги. А ще підкажемо, як підписувати декларації з пацієнтами. Детальніше про роботу сімейного лікаря — у статті
12791