Основний документ про диспансеризацію

875

Запитання

Який медичний документ вважається основним для обліку результатів проведення диспансеризації та хто повинен його заповнювати?

Відповідь

Центральним документом, який характеризує результати щорічної диспансеризації, є форма первинної облікової документації № 131/о «Карта обліку диспансеризації» (далі — форма № 131/о), затверджена наказом Міністерства охорони здоров’я України «Про затвердження форм облікової статистичної документації, що використовується в поліклініках (амбулаторіях)» від 27.12.1999 № 302. 

Основний документ про диспансеризаціюЧитайте: "Юридична відповідальність медичних працівників: види, принципи відшкодування шкоди"

 

Із огляду на те, що до обов’язків дільничного лікаря (лікаря загальної практики — сімейної медицини) входить персоніфікований облік всього населення дільниці, медична сестра дільниці повинна заповнити на кожного мешканця форму № 131/о незалежно від того, отримує він медичну допомогу у закладі охорони здоров’я чи ні. Форма № 131/о є основою для обліку самого факту первинного диспансерного обстеження за програмою щорічної диспансеризації населення. Бажано, щоб ця карта мала той самий номер, що й медична карта амбулаторного хворого.

!Важливо: Більша частина форми № 131/о заповнюється медичною сестрою, але лікар сам має вміти правильно її заповнити.

Зміни у ліцензуванні медичної практики у 2024 році

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

СОП «Тестування на вірусні гепатити B і C із використанням швидких тестів»: зразок

Зразок СОП допоможе впорядкувати процедуру і дотримати техніки безпеки під час визначення антитіл до вірусу гепатиту B та C в цільній крові, сироватці чи плазмі з метою діагностики гепатиту B та C
353