1 вересня 2023 року втратив чинність наказ МОЗ «Про затвердження Протоколів надання медичної допомоги за спеціальностями «ортопедична стоматологія», «терапевтична стоматологія», «хірургічна стоматологія», «ортодонтія», «дитяча терапевтична стоматологія», «дитяча хірургічна стоматологія» від 23.11.2004 № 566 (наказ МОЗ «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких наказів Міністерства охорони здоров’я України» від 28.02.2020 № 590). Це означає, що надання стоматологічної допомоги юридично не буде врегульовано доти, доки МОЗ не ухвалить натомість нових протоколів. Як за таких умов унормувати роботу стоматологів?
Як правильно завіряти документи лікарсько-консультативної комісії (ЛКК)? Чи варто використовувати для цього печатку лікаря?
Які клінічні протоколи регулюють надання стоматологічної допомоги станом на січень 2025 року?
Чи обов’язково вести облік утилізації порожніх ампул з-під наркотичних препаратів?
Після того як до лікарні приєднали декілька амбулаторій, з’ясувалося, що на балансі залишилися бланки суворої звітності, як-от: форма № 122-2/0 «Медична довідка про проходження обов’язкових попереднього та періодичного психіатричних оглядів», яка втратила чинність, форма 127/о «Медична довідка для отримання дозволу (ліцензії) на об’єкт дозвільної системи» та форма № 083/0 «Медична довідка щодо придатності до керування транспортним засобом». Як правильно оформити документи на їх списання?
Як правильно завіряти документи, які видає лікарсько-консультативна комісія? Чи обов’язково кожному члену комісії ставити свою печатку?
Чи потрібно засвідчувати документи ЛКК печаткою лікаря?
Який порядок видавачі медичних довідок довільної форми?
Як створити в ЗОЗ внутрішні документи та ефективно побудувати робочий процес?
Якими нормативно-правовими документами керуватися під час списання протермінованих шприців у ЗОЗ? Чи необхідно проводити інвентаризацію перед тим, як вилучити з обігу протерміновані медичні вироби?