Чи завіряти документи ЛКК печаткою лікаря

21
Автор
експерт з охорони здоров’я

Запитання

Як правильно завіряти документи лікарсько-консультативної комісії (ЛКК)? Чи варто використовувати для цього печатку лікаря?

Відповідь

Детальний матеріал

Як завіряти документи ЛКК

Переглянути

Не засвідчуйте документи лікарсько-консультативної комісії (ЛКК) печаткою лікаря. Як правильно завіряти — пояснимо далі.

Правова освіта медпрацівників

Здебільшого питання використання печаток і штампів наразі урегульовують статути, накази та інші локальні акти суб’єктів господарювання. Але медичну документацію слід завіряти відповідно до правил, закріплених у тому чи тому нормативному акті, як-от інструкції щодо ведення відповідних медичних форм. Якщо правила чи інструкція визначають необхідність використовувати печатки певного виду — дотримуйте цих норм.

Так, діяльність ЛКК регулює наказ МОЗ «Про затвердження Порядку організації експертизи тимчасової втрати працездатності» від 09.04.2008 № 189 (далі — Порядок № 189).

ЛКК видає:

Також ЛКК видає довідки довільної форми, засвідчені підписом лікаря та печаткою суб’єкта господарювання:

  • особам, які проходять обстеження за направленням слідчих органів, прокуратури й суду;
  • у разі тимчасової непрацездатності громадян, які шукають роботу, і безробітних, ураховуючи період їх професійної підготовки й перепідготовки;
  • особам, які проходять обстеження у суб’єктів господарювання за направленням територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки тощо.

Детальніше — читайте у консультації.

Зміни ліцензійних умов провадження медичної практики — 2025

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Форма № 086/о: медична довідка для вступу до закладів освіти

Довідку за формою № 086/о видає лікар первинної медичної допомоги після завершення повного обстеження і винесення лікарського висновку про стан здоров’я. Це медичний документ для подання до закладів освіти всіх рівнів
405986