Відображення МНН в річному плані, додатку до нього та в оголошенні на майданчику

477

Запитання

Як і де відобразити МНН лікарського засобу під час створення річного плану чи додатка до нього або оголошення про проведення процедури закупівлі на авторизованому електронному майданчику?

Відповідь

Відповідно до наказу Мінекономрозвитку від 22.03.2016 No 490 «Про затвердження форм документів у сфері публічних закупівель» форми документів містять обов’язкові поля, у які замовник вносить наявну інформацію в електронній системі закупівель (ЕСЗ).

Замовники мають вибрати код відповідного класифікатора предмета закупівлі, який «підтягне» лише назву предмета закупівлі.

Для реалізації обов’язку зазначати у дужках МНН лікарського засобу потрібно заповнити поле «Конкретна назва предмета закупівлі».

Відображення МНН в річному плані, додатку до нього та в оголошенні на майданчикуЧитайте: "Дезінфекція рук медичного працівника під час догляду за пацієнтами"

Наприклад:

+ Ардуан ліофілізат для розчину для ін’єкцій (МНН — Піпекуронію бромід); Йокель порошок для приготування розчину для ін’єкцій (МНН — Цефуроксим натрію); Флекселіт розчин для ін’єкцій (МНН — Амікацин сульфат).

В одному оголошенні чи річному плані перелічують усі лікарські засоби.

Деякі замовники вже оголосили в ЕСЗ через майданчик процедури закупівлі за новим порядком, одразу вказавши МНН лікарських засобів.

Читайте в е-журналі «Довідник головної медичної сестри»:

Методи лабораторної діагностики вірусних інфекцій

Точна діагностика вірусних інфекцій сприяє правильному вибору способу їх лікування. Нові методи лабораторної діагностики дають змогу точніше визначити збудник захворювання, а результати проведених досліджень — вжити протиепідемічних заходів

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

ProZorro для закупівлі лікарських засобів

Наприкінці грудня розробники електронної системи ProZorro інтегрували її з Національним переліком основних лікарських засобів. Користь для замовників — очевидна. Це значно зменшує ризик помилитися під час закупівлі ліків і збільшує конкуренцію. Розглянемо, із чого все розпочалося й чому це так важливо.
1337

Реєстрація сільської амбулаторії в електронній системі: чи потрібно?

Дізнайтеся, чи повинен головний лікар сільської лікарської амбулаторії реєструвати заклад і себе в електронній системі. Які аспекти роботи з електронною системою залежать від організаційно-правової форми закладу та його юридичного статусу?
1072

Закупівля лікарських засобів: практичні аспекти

Закупівля лікарських засобів проводиться відповідно до ЗУ «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі — Закон № 922). Згідно з документом на замовника покладається обов’язок визначати предмет закупівлі відповідно до затвердженого Міністерством економічного розвитку наказу від 17.03.2016 № 454. Цей наказ встановлює порядок ідентифікації предмету закупівлі.
4274

Створення тендерного комітету в медичному закладі: основні вимоги

Для організації та проведення процедур закупівлі у медичному закладі має бути створено тендерний комітет або призначено уповноважену особу (осіб). Які вимоги на сьогодні висунуто до роботи тендерного комітету
3910