У програмах протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу буде враховуватись гендерна складова

Державною службою України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та іншим соціально небезпечним захворюванням спільно з партнерами були розроблені Методичні рекомендації впровадження гендерної складової до загальнодержавних заходів протидії ВІЛ/СНІДу.

Державною службою України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та іншим соціально небезпечним захворюванням спільно з партнерами були розроблені Методичні рекомендації впровадження гендерної складової до загальнодержавних заходів протидії ВІЛ/СНІДу

Про це йшлося під час семінару «Впровадження гендерної політики у регіональні програми протидії епідемії ВІЛ-інфекції/СНІДу», що відбувся у Києві за участю представників Держслужби України соцзахворювань, Об’єднананої програми Організації Об’єднаних Націй по ВІЛ/СНІД (ЮНЕЙДС), ВБО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ», ВГО «Центр «Розвиток демократії», Програми розвитку ООН в Україні, а також секретарів обласних координаційних рад з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу.

Під час конференції начальник відділу організації медико-соціальної допомоги Держслужби України соцзахворювань Людмила СТОРОЖУК  зазначила, що матеріали для підготовки Методичних рекомендацій розроблялися експертами протягом кількох років. Протягом цього часу було проведено ретельний аналіз нормативно-правової бази та розроблено стратегію «Ґендерна складова у політиці протидії ВІЛ-інфекції».

Завдяки створенню Методичних рекомендацій стало можливим надання інструменту для розробки програм та стратегій з урахуванням гендерного компоненту та їхнього подальшого впровадження у дію. Це допоможе системно та повноцінно впровадити гендерні чинники у систему регіональних заходів, що спрямовані на протидію епідемії ВІЛ-інфекції/СНІДу.

Окрім цього, розробка Методичних рекомендацій є ще одним кроком до впровадження Загальнодержавної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2014-2018 роки.

Атестація медичних працівників — 2025

Статті за темою

Усі статті за темою

Антибіотикотерапія: коли доцільно призначати та як уникнути побічних реакцій

18 листопада розпочинається Всесвітній тиждень обізнаності про антибіотики. З’ясуйте, за яких умов доцільно призначати антибіотиотерапію та як мінімізувати ризики для пацієнта
128855

Ботулізм: симптоми, лікування та профілактика

Просвітницька робота серед пацієнтів має важливе значення для профілактики смертельно небезпечних хвороб. Медичні праціники мають знати симптоми ботулізму і ділитися інформацією пацієнтами
10326

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді