Представники ВООЗ та ЮНІСЕФ високо оцінили кроки МОЗ на шляху вдосконалення системи імунопрофілактики

У четвер, 11 липня, відбулась зустріч Першого заступника Міністра охорони здоров’я України Олександра КАЧУРА з представниками ВООЗ та ЮНІСЕФ. На зустрічі були обговорені питання удосконалення системи імунопрофілактики в Україні.

У четвер, 11 липня, відбулась зустріч Першого заступника Міністра охорони здоров’я України Олександра КАЧУРА з Головою Бюро Всесвітньої організації здоров’я в Україні Доріт НІЦАН КАЛУСКІ та Головою представництва ЮНІСЕФ в Україні Юкіе МОКУО.

На зустрічі були обговорені питання удосконалення системи імунопрофілактики в Україні. Задля розробки інформаційної стратегії імунопрофілактики, плану її реалізації була створена Національна технічна група експертів з питань імунопрофілактики. До її складу увійшли фахівці Міністерства охорони здоров’я України (МОЗ), наукові співробітники інститутів Національної академії медичних наук України (НАМНУ), провідні спеціалісти галузі медицини, а також представники Бюро ВООЗ та ЮНІСЕФ в Україні. Також, з метою удосконалення Календаря профілактичних щеплень, була створена науково-консультативна група.

Голова Бюро ВООЗ в Україні Доріт НІЦАН КАЛУСКІ відзначила роботу Міністерства охорони здоров’я у галузі імунопрофілактики та наголосила, що сподівається на подальші конструктивні дії зі сторони МОЗ. «Крім того, ми готові залучати необхідних експертів, донорів для подальших позитивних результатів», — зазначила Доріт НІЦАН КАЛУСКІ.

Голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні Юкіе МОКУО підкреслила, що ЮНІСЕФ планує допомагати українським колегам у плануванні, подальшій розробці програми імунізації населення та прогнозуванні показників охоплення щепленнями на декілька років вперед.

За матеріалами сайту МОЗ

Атестація медичних працівників — 2025

Статті за темою

Усі статті за темою

Антибіотикотерапія: коли доцільно призначати та як уникнути побічних реакцій

18 листопада розпочинається Всесвітній тиждень обізнаності про антибіотики. З’ясуйте, за яких умов доцільно призначати антибіотиотерапію та як мінімізувати ризики для пацієнта
128855

Ботулізм: симптоми, лікування та профілактика

Просвітницька робота серед пацієнтів має важливе значення для профілактики смертельно небезпечних хвороб. Медичні праціники мають знати симптоми ботулізму і ділитися інформацією пацієнтами
10326

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді