На засіданні робочої групи ВООЗ було розглянуто український досвід роботи з фальсифікованими ліками

22-25 липня у місті Женева пройшло Засідання робочої групи ВООЗ відкритого складу з метою визначення заходів, діяльності та форм поведінки, які призводять до виробництва фальсифікованих лікарських засобів.

22-25 липня у штаб-квартирі Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) у місті Женева пройшло Засідання робочої групи ВООЗ відкритого складу з метою визначення заходів, діяльності та форм поведінки, які призводять до виробництва неякісної /підробленої /неправильно маркованої /фальсифікованої /контрафактної медичної продукції.

У події взяла участь Перший заступник Голови Державної служби України з лікарських засобів Інна ДЕМЧЕНКО. Представник Держлікслужби проінформувала робочу групу ВООЗ про українських досвід боротьби з фальсифікованими лікарськими засобами. Одним з ключових завдань, під час засідання робочої групи, було визначення чинників виробництва неякісної /підробленої/ неправильно маркованої /фальсифікованої /контрафактної медичної продукції. Окрім цього, були обговорені очікувані наслідки розповсюдження неякісних та фальсифікованих лікарських засобів та інші проблемні питання цієї галузі.

Під час засідання Інна ДЕМЧЕНКО мала змогу обговорити з іноземними колегами актуальні питання боротьби з поширенням фальсифікованих та неякісних лікарських засобів, налагодити співробітництво з іншими зацікавленими сторонами та їх регуляторними органами в сфері контролю якості лікарських засобів та медичної продукції. Також це дозволило поглибити міжнародне співробітництво України у сфері контролю за якістю лікарських засобів.

Атестація медичних працівників — 2025

Статті за темою

Усі статті за темою

Антибіотикотерапія: коли доцільно призначати та як уникнути побічних реакцій

18 листопада розпочинається Всесвітній тиждень обізнаності про антибіотики. З’ясуйте, за яких умов доцільно призначати антибіотиотерапію та як мінімізувати ризики для пацієнта
128862

Ботулізм: симптоми, лікування та профілактика

Просвітницька робота серед пацієнтів має важливе значення для профілактики смертельно небезпечних хвороб. Медичні праціники мають знати симптоми ботулізму і ділитися інформацією пацієнтами
10326

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді