Наставництво в медсестринстві як один з найбільш ефективних методів навчання

Перехід до сімейної медицини потребує повної перекваліфікації медичних сестер. І мова йде не про рівень професіоналізму чи стаж роботи, а про специфіку посадових обов’язків медичних сестер різних відділень.

25 вересня  у приміщені Центральної районної поліклініки Дарницького району відбулась чергова зустріч Асоціації медичних сестер міста Києва.

Темою заходу стало наставництво у закладах охорони здоров’я міста Києва. За словами голови Асоціації Тетяни ШУДРИ, це вже третя лекція, присвячена передачі досвіду від досвідчених медичних працівників молодшому медичному персоналу. Ця тема актуальна і у зв’язку з реформуванням галузі. Адже перехід до сімейної медицини потребує повної перекваліфікації медичних сестер. І мова йде не про рівень професіоналізму чи стаж роботи, а про специфіку посадових обов’язків медичних сестер різних відділень.

Лекторами заходу стали Оксана БУГРОВА та Галина ШЕВЛЯКОВА (головна медична сестра Центральної районної поліклініки Дарницького району). Їх лекції ще раз підтвердили вагому роль наставництва у набутті досвіду та професійних навичок молодими спеціалістами.

Окремо було висвітлено питання ведення єдиної документації з наставництва.

Підводячи підсумки зустрічі, Тетяна ШУДРА зазначила, що на сьогодні наставництво ― один з найбільш ефективних методів навчання та підвищення кваліфікації, перевірених часом і відпрацьованих багатьма поколіннями.

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
51101

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3477

Ботулізм: симптоми, лікування та профілактика

Просвітницька робота серед пацієнтів має важливе значення для профілактики смертельно небезпечних хвороб. Медичні праціники мають знати симптоми ботулізму і ділитися інформацією пацієнтами
7097

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді