Міністерство охорони здоров’я України затвердило граничні рівні оптово-відпускних цін на препарати інсуліну

Міністерство охорони здоров’я України наголошує на необхідності подання документів на декларування зміни оптово-відпускних цін на препарати інсуліну.

З 1 березня 2014 року обіг препаратів інсуліну, зокрема їх закупівля за кошти місцевих бюджетів, здійснюватиметься після декларування зміни оптово-відпускної ціни. Про це повідомляє Департамент з питань якості медичної та фармацевтичної допомоги МОЗ з посиланням на постанову Кабінету Міністрів України «Про реалізацію пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на препарати інсуліну» від 14.08.2013 № 732. Ціна не може перевищувати граничний рівень оптово-відпускних цін на такі препарати.

30 січня 2014 року оприлюднено наказ Міністерства охорони здоров’я України від 30.01.2014 № 89, яким затверджені граничні рівні оптово-відпускних цін на препарати інсуліну. Міністерство охорони здоров’я України наголошує на необхідності подання документів на декларування зміни оптово-відпускних цін на препарати інсуліну.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Питання декларування зміни оптово-відпускних цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення, які закуповуються за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів» від 13.08.2012 № 794 для декларування зміни оптово-відпускної ціни на лікарський засіб власник реєстраційного посвідчення на лікарський засіб або уповноважена ним особа подає до МОЗ такі документи:

1) заяву про декларування зміни оптово-відпускної ціни на лікарський засіб за формою, затвердженою наказом
МОЗ від 07.09.2012 № 705;

2) копію виданого МОЗ реєстраційного посвідчення на лікарський засіб;

3) довіреність (з перекладом на українську мову) або її копія, засвідчена в установленому законодавством порядку щодо повноважень заявника декларувати зміни оптово-відпускних цін на лікарський засіб видана власником реєстраційного посвідчення на лікарський засіб.

Атестація медичних працівників — 2025

Статті за темою

Усі статті за темою

Антибіотикотерапія: коли доцільно призначати та як уникнути побічних реакцій

18 листопада розпочинається Всесвітній тиждень обізнаності про антибіотики. З’ясуйте, за яких умов доцільно призначати антибіотиотерапію та як мінімізувати ризики для пацієнта
128862

Ботулізм: симптоми, лікування та профілактика

Просвітницька робота серед пацієнтів має важливе значення для профілактики смертельно небезпечних хвороб. Медичні праціники мають знати симптоми ботулізму і ділитися інформацією пацієнтами
10326

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді