У межах програми «Здоров’я матері та дитини» створено унікальний буклет щодо охорони здоров’я матері та дитини та «Щоденник перебування у ВІТН»

Ці матеріали будуть корисними для управлінців та організаторів охорони здоров’я усіх рівнів, а також для персоналу медичних закладів нашої держави. Завантажте їх безкоштовно.

За участі експертів Міністерства охорони здоров’я України (МОЗ) та підтримки україно-швейцарської програми «Здоров’я матері та дитини» було створено перший в Україні «Щоденник перебування у ВІТН». Це унікальний ресурс, мета якого — допомогти батькам краще зрозуміти особливості догляду за дитиною, яка потрапила у відділення інтенсивної терапії новонароджених (ВІТН).

Зміст «Щоденника» відповідає сучасним світовим підходам по догляду за недоношеними дітьми та погоджений клінічними експертами Програми. При підготовці тексту використано кращі видання провідних професійних асоціацій світу. Завантажте електронну версію «Щоденника».

Також в межах україно-швейцарської Програми «Здоров’я матері та дитини» було створено буклет, в якому, окрім інформації про основні напрацювання та досягнення в сфері охорони здоров’я матері та дитини, надано рекомендації щодо їх впровадження у регіонах України. Буклет буде корисним для управлінців та організаторів охорони здоров’я усіх рівнів, а також для персоналу медичних закладів нашої держави. Завантажте електронну версію буклету.

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Ботулізм: симптоми, лікування та профілактика

Просвітницька робота серед пацієнтів має важливе значення для профілактики смертельно небезпечних хвороб. Медичні праціники мають знати симптоми ботулізму і ділитися інформацією пацієнтами
6235

Туга пов’язка для зупинення кровотечі: алгоритм накладання

Тиснуча пов'язка — дієвий засіб зупинки венозної кровотечі, також вона дає змогу зменшити втрати артеріальної крові. Збережіть алгоритм накладання пов'язки та викорисовуйте для допомоги пацієнтам
22019

Гемофілія: симптоми, класифікація, лікування

Клінічні прояви, класифікація, діагностика та лікування: до Всесвітнього дня гемофілії 17 квітня читайте та скачуйте протокол медичної допомоги при цьому захворюванні
4789

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді