Сьогодні — Всесвітній день медичних сестер

Дружно, всією редакцією вітаємо вас із професійним святом — Всесвітнім днем медичних сестер!

Щорічно 12 травня відзначається професійне свято представників, напевно, найгуманнішої професії у світі — Всесвітній день медичних сестер. Дата святкування була обрана зовсім не випадково. 12 травня — день народження найвідомішої у світі сестри милосердя Флоренс Найтінгейл, яка присвятила усе своє життя допомозі хворим.

Шановні медичні сестри!

Дружно, всією редакцією вітаємо вас із професійним святом — Всесвітнім днем медичних сестер!

Зичимо завжди усміхнених і вдячних пацієнтів, взаєморозуміння та підтримки у колективі. Пам’ятайте, саме на ваших плечах тримається кожний заклад охорони здоров’я. Тому щодня примножуйте свій професіоналізм, а ми вам у цьому допомагатимемо.

З повагою
напрям «Експертус Охорона здоров’я»

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
50737

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3462

Ботулізм: симптоми, лікування та профілактика

Просвітницька робота серед пацієнтів має важливе значення для профілактики смертельно небезпечних хвороб. Медичні праціники мають знати симптоми ботулізму і ділитися інформацією пацієнтами
6949

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді