Україна взяла участь в засіданні комітету PIC/S

15–16 травня 2014 року у Римі (Італія) проходило засідання виконавчого комітету Системи співробітництва фармацевтичних інспекцій (Pharmaceutical InspectionCooperation Scheme – PIC/S).

15–16 травня 2014 року у Римі (Італія) проходило засідання виконавчого комітету Системи співробітництва фармацевтичних інспекцій (Pharmaceutical InspectionCooperation Scheme – PIC/S). У засіданні взяла участь українська делегація, як представляли заступник начальника Управління ліцензування та сертифікації виробництва – начальник відділу ліцензування виробництва та контролю за дотриманням ліцензійних умов Державної служби України з лікарських засобів Наталя ЛИТВИНЕНКО та директор Державного навчального центру  Належної Bиробничої /Дистриб'ютерської  Практики  (далі — GMP / GDP Центр) — Денис ГУРАК.

Одним із важливих рішень, прийнятих на засіданні виконавчого комітету PIC/S, був вступ Японії та Південної Кореї до Системи співробітництва фармацевтичних інспекцій з 1 липня 2014р.

У межах засідання виконавчого комітету Україна приєдналася до робочої групи зі створення академії у межах PIC/S. Ідею створення академії вперше було озвучено під час ювілейного сорокового семінару PIC/S у травні 2011 року. Тоді було запропоновано створити професійну Академію для інспекторів, в якій викладатимуться курси різної складності від базових до високоспеціалізованих.

Для успішного втілення цього проекту було створено робочу групу, до якої і долучились представники Державної служби України з лікарських засобів.

Проект створення PIC/S Академії передбачає організацію відповідного онлайн ресурсу та використання його в якості доступної платформи з електронного навчання. Цей онлайн ресурс представлятиме собою навчальну структуру PIC/S з гармонізації та стандартизації GMP навчання на міжнародному рівні через акредитовану та формально визнану прогресивну кваліфікаційну систему, включно з можливістю обов`язкових базових тренінгів. Окрім власних навчальних матеріалів PIC/S, планується, що даний ресурс також буде розміщувати освітні курси таких партнерських організацій як ВООЗ, ISPE, PDA та IFPMA.

Атестація медичних працівників — 2025

Статті за темою

Усі статті за темою

Антибіотикотерапія: коли доцільно призначати та як уникнути побічних реакцій

18 листопада розпочинається Всесвітній тиждень обізнаності про антибіотики. З’ясуйте, за яких умов доцільно призначати антибіотиотерапію та як мінімізувати ризики для пацієнта
128891

Ботулізм: симптоми, лікування та профілактика

Просвітницька робота серед пацієнтів має важливе значення для профілактики смертельно небезпечних хвороб. Медичні праціники мають знати симптоми ботулізму і ділитися інформацією пацієнтами
10343

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді