Україна взяла участь в засіданні комітету PIC/S

15–16 травня 2014 року у Римі (Італія) проходило засідання виконавчого комітету Системи співробітництва фармацевтичних інспекцій (Pharmaceutical InspectionCooperation Scheme – PIC/S).

15–16 травня 2014 року у Римі (Італія) проходило засідання виконавчого комітету Системи співробітництва фармацевтичних інспекцій (Pharmaceutical InspectionCooperation Scheme – PIC/S). У засіданні взяла участь українська делегація, як представляли заступник начальника Управління ліцензування та сертифікації виробництва – начальник відділу ліцензування виробництва та контролю за дотриманням ліцензійних умов Державної служби України з лікарських засобів Наталя ЛИТВИНЕНКО та директор Державного навчального центру  Належної Bиробничої /Дистриб'ютерської  Практики  (далі — GMP / GDP Центр) — Денис ГУРАК.

Одним із важливих рішень, прийнятих на засіданні виконавчого комітету PIC/S, був вступ Японії та Південної Кореї до Системи співробітництва фармацевтичних інспекцій з 1 липня 2014р.

У межах засідання виконавчого комітету Україна приєдналася до робочої групи зі створення академії у межах PIC/S. Ідею створення академії вперше було озвучено під час ювілейного сорокового семінару PIC/S у травні 2011 року. Тоді було запропоновано створити професійну Академію для інспекторів, в якій викладатимуться курси різної складності від базових до високоспеціалізованих.

Для успішного втілення цього проекту було створено робочу групу, до якої і долучились представники Державної служби України з лікарських засобів.

Проект створення PIC/S Академії передбачає організацію відповідного онлайн ресурсу та використання його в якості доступної платформи з електронного навчання. Цей онлайн ресурс представлятиме собою навчальну структуру PIC/S з гармонізації та стандартизації GMP навчання на міжнародному рівні через акредитовану та формально визнану прогресивну кваліфікаційну систему, включно з можливістю обов`язкових базових тренінгів. Окрім власних навчальних матеріалів PIC/S, планується, що даний ресурс також буде розміщувати освітні курси таких партнерських організацій як ВООЗ, ISPE, PDA та IFPMA.

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Туга пов’язка для зупинення кровотечі: алгоритм накладання

Тиснуча пов'язка — дієвий засіб зупинки венозної кровотечі, також вона дає змогу зменшити втрати артеріальної крові. Збережіть алгоритм накладання пов'язки та викорисовуйте для допомоги пацієнтам
21822

Гемофілія: симптоми, класифікація, лікування

Клінічні прояви, класифікація, діагностика та лікування: до Всесвітнього дня гемофілії 17 квітня читайте та скачуйте протокол медичної допомоги при цьому захворюванні
4697

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді