Кадрові зміни у Міністерстві охорони здоров’я України

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 466-р Олександр ТОЛСТАНОВ звільнений з посади заступника міністра охорони здоров’я України.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 466-р Олександр ТОЛСТАНОВ звільнений з посади заступника міністра охорони здоров’я України. «Звільнити ТОЛСТАНОВА Олександра Костянтиновича з посади заступника міністра охорони здоров'я України за власним бажанням», — йдеться у документі.

Нагадаємо, що раніше Міністр охорони здоров’я України Олег МУСІЙ повідомляв, що підписав наказ про нову структуру свого Міністерства охорони здоров’я України (МОЗ). За словами Олега МУСІЯ після скорочення структури МОЗ з 277 посад залишиться 249.

Як створити наглядову раду ЗОЗ: алгоритм дій від розробників постанови

Статті за темою

Усі статті за темою

Вимірювання артеріального тиску: алгоритм

Скачайте алгоритм вимірювання артеріального тиску. Документ стане у пригоді медсестрі в щоденній роботі з пацієнтами й під час підготовки локальних документів
51116

Радіаційна загроза: як підготуватися й уберегтися

26 квітня — річниця техногенної екологічно-гуманітарної катастрофи на Чорнобильській АЕС. З'ясуйте, як підготуватися до можливої радіаційної аварії, які існують ризики й протипоказання йодної профілактики?
3478

Ботулізм: симптоми, лікування та профілактика

Просвітницька робота серед пацієнтів має важливе значення для профілактики смертельно небезпечних хвороб. Медичні праціники мають знати симптоми ботулізму і ділитися інформацією пацієнтами
7117

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді