В Івано-Франківській ЦМКЛ презентували сучасне приймальне відділення

22 травня 2014 року в Івано-Франківській Центральній міській клінічній лікарні відбулась презентація новітнього приймального відділення, яке також виконуватиме функцію відділення екстреної медичної допомоги.

22 травня 2014 року в Івано-Франківській Центральній міській клінічній лікарні відбулась презентація новітнього приймального відділення, яке також виконуватиме функцію відділення екстреної медичної допомоги. Про це повідомляє прес-служба Департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської облдержадміністрації.

Приймальне відділення відкрито на базі реанімаційної палати, розрахованої на 6 ліжок. Таким чином, окрім лікарів-терапевтів тут матимуть змогу працювати і лікарі-реаніматологи. У такій палаті хворий зможе знаходитьсь від однієї години до двох діб. «Пацієнтам проводитимуть діагностику, обстеження, надаватимуть невідкладну медичну допомогу. І лише після того, як хворого стабілізують, його переводитимуть до потрібне відділення», — зазначив головний лікар Івано-Франківської ЦМКЛ Івано-Франківська Тарас МАСЛЯК.

За його словами, дуже важливо відійти від попередньої практики, коли пацієнта у «швидкій допомозі» возили від однієї клініки до іншої, аби зробити необхідне обстеження.
Це відкриття, директор департаменту охорони здоров’я ОДА Роман МЕЛЬНИК, назвав яскравим прикладом того, якою повинна бути медична допомога і до чого ми прагнемо. 

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Туга пов’язка для зупинення кровотечі: алгоритм накладання

Тиснуча пов'язка — дієвий засіб зупинки венозної кровотечі, також вона дає змогу зменшити втрати артеріальної крові. Збережіть алгоритм накладання пов'язки та викорисовуйте для допомоги пацієнтам
21883

Гемофілія: симптоми, класифікація, лікування

Клінічні прояви, класифікація, діагностика та лікування: до Всесвітнього дня гемофілії 17 квітня читайте та скачуйте протокол медичної допомоги при цьому захворюванні
4726

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді