Міжнародна науково-практична конференція «Нові стратегії в діагностиці та лікуванні алергічних, аутоімунних, імунодефіцитних захворювань»

У Трускавці відбулася міжнародна науково-практична конференція «Нові стратегії в діагностиці та лікуванні алергічних, аутоімунних, імунодефіцитних захворювань».

За інформацією прес-служби Міністерства охорони здоров’я України конференція «Нові стратегії в діагностиці та лікуванні алергічних, аутоімунних, імунодефіцитних захворювань» пройшла під егідою Міністерства охорони здоров’я України, Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, ДП Державний експертний центр МОЗ України, Департаменту охорони здоров'я Львівської ОДА, Українського товариства фахівців з імунології, алергології та імунореабілітації, Польського товариства експериментальної та клінічної імунології та Польського товариства алергології.

У науковому форумі взяли участь близько 450 спеціалістів з питань клінічної імунології, алергології, пульмонології, ревматології, дерматології, отоларингології, сімейної медицини, терапії та педіатрії, реабілітології та інших фахів.

З доповіддю «Реалії і перспективи розвитку алергології та клінічної імунології» перед присутніми виступила головний позаштатний спеціаліст Міністерства охорони здоров’я України зі спеціальності «Алергологія, імунологія, клінічна імунологія, лабораторна імунологія», керівник Регіонального медичного центру клінічної імунології та алергології, доктор медичних наук Валентина ЧОП’ЯК.

На пленарних засіданнях провідними фахівцями Польщі, Іспанії, України проведені просвітницькі лекції з питань епідеміології, генетики, епігенетики, етіологічних чинників та патогенезу, клінічних типів та субтипів, сучасних інноваційних напрямів діагностики та лікування алергічних, імунозапальних, аутоімунних, імунодефіцитних захворювань.

На сателітарних засіданнях конференції були обговорені такі важливі питання, як:

  • доказова діагностика та лікування алергічного риніту і бронхіальної астми;
  • стандартизовані підходи в лабораторній імунологічній діагностиці;
  • актуальні питання дитячої алергології;
  • сучасний погляд на імунозалежні хвороби шкіри;
  • ліко-пов’язані проблеми фармакотерапії;
  • імунозалежні порушення в педіатричній практиці.

У рамках конференції відбулися майстер-класи та навчальні курси «Медикаментозна алергія» (Великобританія) та «Основи молекулярної алергології» (Австрія), «Юлайзерна терапія – ефективне і безпечне лікування бронхіальної астми» (Україна).

Молоді вчені представили бліц-повідомлення з фундаментальних та клінічних напрямів в імунології та алергології.

У межах конференції проведено засідання мультидисциплінарної робочої групи Міністерства охорони здоров’я України з розроблення медико-технологічних документів за темою «Медикаментозна алергія», нараду головних фахівців за спеціальністю «Дитяча алергологія» та засідання Проблемної комісії Міністерства охорони здоров’я та НАМН України «Клінічна імунології та алергологія»; обговорено проект уніфікованого клінічного протоколу та настанови.

У роботі конференції взяли участь відомі вітчизняні науковці з різних регіонів нашої держави (Харків, Одеса, Кіровоград, Суми, Дніпропетровськ, Херсон, Миколаїв, Черкаси, Чернігів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Ужгород та ін.). Значний внесок у роботу конференції внесли відомі зарубіжні фахівці з Великобританії, Австрії, Іспанії, Польщі, Німеччини.

На заключному засіданні було прийнято резолюцію конференції. Усі учасники отримали міжнародні сертифікати.

Ефективний керівник медсестринського персоналу

Статті за темою

Усі статті за темою

Ботулізм: симптоми, лікування та профілактика

Просвітницька робота серед пацієнтів має важливе значення для профілактики смертельно небезпечних хвороб. Медичні праціники мають знати симптоми ботулізму і ділитися інформацією пацієнтами
6240

Туга пов’язка для зупинення кровотечі: алгоритм накладання

Тиснуча пов'язка — дієвий засіб зупинки венозної кровотечі, також вона дає змогу зменшити втрати артеріальної крові. Збережіть алгоритм накладання пов'язки та викорисовуйте для допомоги пацієнтам
22022

Гемофілія: симптоми, класифікація, лікування

Клінічні прояви, класифікація, діагностика та лікування: до Всесвітнього дня гемофілії 17 квітня читайте та скачуйте протокол медичної допомоги при цьому захворюванні
4789

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді