Відповіді на запитання за темою Обіг наркотичних засобів

Знищення невикористаних залишків наркотичних лікарських засобів у відкритих ампулах
Як оформити знищення невикористаних залишків відкритих ампул наркотичних лікарських засобів? Складати акт виливу необхідно за цілий день чи на кожну ампулу окремо? Хто має входити до складу комісії?
830
Відкликання ліцензії на обіг підконтрольних речовин, якщо ЗОЗ не евакуйовано із зони бойових дій
ЗОЗ розташований у зоні бойових дій. У зв’язку із цим постає питання про анулювання ліцензії на обіг підконтрольних речовин. Чи обов’язково це робити, чи є інше рішення?
500
Чи може фельдшер вводити наркотичні засоби хворому, якщо той не може зробити маніпуляцію самостійно
Якщо пацієнт у селі отримав наркотичні лікарські засоби, але не має змоги самостійно здійснювати маніпуляцію, чи може фельдшер фельдшерсько-акушерського пункту здійснювати маніпуляцію в умовах створеного стаціонару вдома? На фельдшерсько-акушерських пунктах немає умов для зберігання наркотичних препаратів.
807
Чи додавати до ліцензійної справи дані про транспорт, яким доставляють наркотичні препарати хворому
Відповідальна особа має доставляти препарати наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів за місцем створеного стаціонару вдома. Чи потрібно додавати до ліцензійної справи дані про транспорт, яким доставляють такі препарати?
469
Звіти до Держлікслужби на наркотичні лікарські засоби, видані за бланками ф-3
Лікувально-профілактичний заклад видає наркотичні лікарські засоби лише за спеціальними рецептурними бланками форми № 3. Чи потрібно у такому випадку подавати щорічні звіти до Держлікслужби? Адже у звітах будуть лише нулі.
525