Як звітувати про облік підконтрольних речовин керівнику закладу

694
Автор
головний спеціаліст відділу контролю за дотриманням ліцензійних умов діяльності з обігу підконтрольних речовин Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками

Запитання

Чи має відповідальна особа підписувати журнал обліку підконтрольних речовин у керівника закладу охорони здоров’я раз на 10 днів?

Відповідь

Обіг підконтрольних речовин за новим законодавством

Нині нормативно-правові акти, що регулюють діяльність із наркотичними засобами, психотропними речовинами і прекурсорами, не вимагають віддавати журнали обліку підконтрольних речовин на підпис керівнику закладу. Однак зверніть увагу, що відповідальна особа зобов’язана щомісяця станом на перше число звіряти фактичну наявність препаратів наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів з даними журналів обліку та письмово повідомляти про результати керівнику закладу (п. 13 Порядку придбання, перевезення, зберігання, відпуску, використання та знищення наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів у закладах охорони здоров’я, затвердженого постановою КМУ від 13.05.2013 № 333).

Зміни у ліцензуванні медичної практики у 2024 році

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Електронний рецепт: як виписувати

З 1 квітня 2023 року відпуск всіх рецептурних ліків в Україні має здійснюватися за електронним рецептом. Читайте, як виписати електронний рецепт та як пацієнту отримувати по ньому ліки в аптеці
90175