Чи додавати до ліцензійної справи дані про транспорт, яким доставляють наркотичні препарати хворому

508

Запитання

Відповідальна особа має доставляти препарати наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів за місцем створеного стаціонару вдома. Чи потрібно додавати до ліцензійної справи дані про транспорт, яким доставляють такі препарати?

Відповідь

Так, потрібно.

Заклад охорони здоров’я має право перевозити наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори лише у тому випадку, якщо має ліцензію на цей вид діяльності. Щоб отримати ліцензію, керівник закладу зобов’язаний подати такий документ, як Відомості суб’єкта господарювання про стан матеріально-технічної бази, наявність персоналу із зазначенням його освітнього і кваліфікаційного рівня. У розділі 3 цього документа потрібно надати інформацію, зокрема, про автомобільний транспорт, яким перевозитимуть наркотичні (психотропні) лікарські засоби, у розділі 4 — дані про водія (водіїв).

Якщо з моменту отримання ліцензії відбулися зміни, керівник закладу зобов’язаний протягом місяця повідомити про них орган ліцензування — Держлікслужбу. Обов’язково повідомте орган ліцензування, якщо наказом керівника визначили нових працівників, які мають перевозити підконтрольні речовини, або з’явилися нові автомобілі.

Діяльність, яка підлягає ліцензуванню відповідно до вимог Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» від 02.03.2015 № 222-VIII, що здійснюється без наявної ліцензії, — незаконна.
Чи додавати до ліцензійної справи дані про транспорт, яким доставляють наркотичні препарати хворомуЧитайте: "Безперервний професійний розвиток лікарів: що зміниться в атестації?"

Якщо ваш заклад не має ліцензії на вид діяльності «перевезення наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів», але ви маєте намір провадити таку діяльність, подайте заяву про розширення видів діяльності. Заяву на отримання ліцензії подавайте на конкретний вид — «перевезення наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів».

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Ліцензія на наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори: оновлений перелік документів

Щоб отримати ліцензію на провадження господарської діяльності з обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, подайте відповідну заяву до органу ліцензування. Які документи додати до заяви та хто видає ліцензію на прекурсори, пояснюємо в статті
25917